Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1602
Aixam , 414
Alfa Romeo , 1998
Alpina , 332
Artega , 160
Audi , 22494
BAIC , 6
Bentley , 72
BMW , 16364
HTC , 1
Brilliance , 29
Bugatti , 72
Buick , 35
Cadillac , 104
Chevrolet , 635
Chrysler , 634
Citroën , 6366
Corvette , 23
Dacia , 211
Daewoo , 336
Daihatsu , 126
DeTomaso , 4
Dodge , 183
Ferrari , 82
Fiat , 8976
Ford , 9471
GMC , 98
Great Wall , 32
Grecav , 23
Honda , 490
Hummer , 54
Hyundai , 1534
Infiniti , 30
Isuzu , 134
Jaguar , 281
Jeep , 997
Kia , 1131
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 190
Lancia , 303
Land Rover , 1342
Landwind , 4
Lexus , 32
Ligier , 8
Lincoln , 54
Lotus , 13
Maserati , 29
Maybach , 7
Mazda , 1034
Mercedes-Benz , 36350
MG , 93
MINI , 624
Mitsubishi , 1299
Morgan , 10
Nissan , 2048
NSU , 15
Oldsmobile , 14
Opel , 33769
Peugeot , 10251
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 38
Porsche , 223
Proton , 22
Renault , 12460
Rover , 504
Saab , 176
Seat , 2956
Škoda , 1933
Smart , 870
Spyker , 3
Ssangyong , 158
Subaru , 79
Suzuki , 710
Talbot , 8
Tata , 46
Toyota , 1265
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 64
UAZ , 9
VW Volkswagen , 106941
Volvo , 1111
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 174
Zastava , 205

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

07 Gush 14:30
Linku:
,

AUDI A4 2.0 TDI- Avantv i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 08:34
Linku:
,

Ford Focus 1,6 16V

1 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:36
Linku:
,

PASSAT2.0TDI BlueMotion i sa po DOGANUR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:53 ,

Shes BMW 320 Dizell RKS Klimatronik

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:53 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:53 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:53 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ TARGA TE HUAJA

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:53 ,

MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:53 ,

BLEJM VETURA MERCEDES BMW AUDI VW

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:53 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ OPEL RENAULT FIAT SKODA

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:53 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:53 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:53 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:53 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:53 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:53 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:53 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:53 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:53 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:53 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:53 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:53 ,

Shes Golf 3 1.9SDI Rks Viti 97 Ekstra I Rujtun

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim