Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2297
Aixam , 562
Alfa Romeo , 2560
Alpina , 512
Artega , 240
Asia Motors , 142
Aston Martin , 100
Audi , 32271
BAIC , 33
Bentley , 101
BMW , 24243
HTC , 1
Brilliance , 40
Bugatti , 90
Buick , 44
Cadillac , 154
Chevrolet , 1011
Chrysler , 857
Citroën , 9378
Corvette , 38
Dacia , 348
Daewoo , 429
Daihatsu , 202
DeTomaso , 11
Dodge , 253
Ferrari , 95
Fiat , 12575
Ford , 13443
GMC , 129
Great Wall , 36
Grecav , 29
Honda , 648
Hummer , 53
Hyundai , 2131
Infiniti , 50
Isuzu , 192
Jaguar , 423
Jeep , 1492
Kia , 1500
Koenigsegg , 15
KTM , 35
Lada , 279
Lancia , 406
Land Rover , 2025
Landwind , 4
Lexus , 50
Ligier , 11
Lincoln , 74
Lotus , 16
Maserati , 44
Maybach , 13
Mazda , 1426
Mercedes-Benz , 50178
MG , 113
MINI , 892
Mitsubishi , 1890
Morgan , 14
Nissan , 3145
NSU , 19
Oldsmobile , 16
Opel , 46130
Peugeot , 14861
Piaggio , 59
Plymouth , 14
Pontiac , 43
Porsche , 380
Proton , 30
Renault , 17136
Rover , 639
Saab , 221
Seat , 4193
Škoda , 3431
Smart , 1167
Spyker , 6
Ssangyong , 222
Subaru , 115
Suzuki , 1077
Talbot , 11
Tata , 96
Tesla , 28
Toyota , 1859
Trabant , 12
Triumph , 7
TVR , 80
UAZ , 32
VW Volkswagen , 147295
Volvo , 1727
Wartburg , 44
Wiesmann , 51
Yugo , 236
Zastava , 280

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 02:13
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 01:29
Linku:
Vetura , Viti

Shiten 3 makina me targa të huaja të ardhur nga Zvicra

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:58
Linku:
Vetura , Pejë

Mitsubishi Outlander 4x4 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat B7 ne gjendje super perfecte. Cmimi i pa diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Sprinter

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 09:36 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 Vetura , Prishtinë

Passat 3C HIGHLINE 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:35 Vetura , Deçan

Shitet Fijati

2 400 EUR Price Reduced

Sot 09:35 Vetura , Mitrovicë

Saab Disel 2.2(motorri fabrikisht i opel)

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:35 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 09:35 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:35 Vetura , Gjilan

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Prishtinë

Vito 2.2 CDI me klim viti 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Prizren

Peugeto 508 GT 2.2 HDI RKS

10 499 EUR

Online
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

Jetta sikur i Ri 42mij km te kaluara - Pa Dogane

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

Smart 1.0 Turbo Automatik(F1) Rks 2010

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.4 TDI Manaual

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 1.6 Manual TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Golf 7 DSG F1 2.0 Tdi I Dogan. VI/2023 nga Zvicra

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Prishtinë

Opel vivaro

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:31 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6 tdi 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Vetura , Rahovec

Volkswagen Tiguan2,0 TDI 177 PS Exclusive R-line DSG

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31 Vetura , Prizren

SKODA OCTAVIA 1.6 dizell me targa te Huaja

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 Vetura , Gjilan

Citroen C3 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:31 Vetura , Ferizaj

OPEL ZAFIRA 1.7 Dizel

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 208.

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:31 Vetura , Gjilan

Pasat 1,9 TDI 131 PS

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:31 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0. TDI AUTOMATIK CH. ch CH

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 Vetura , Fushë Kosovë

ASTER AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DISEL 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Vetura , Fushë Kosovë

VW GOLF 2013 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2008 Klim Maxxi

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2012 i ri����

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Vetura , Fushë Kosovë

SHES

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:30 Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

3 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 Vetura , Prizren

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2006

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 Vetura , Gjakovë

VW POLO 1.2 BENZIN

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Vetura , Gjakovë

FIAT 500 L 1.5 DIZEL

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 Vetura , Gjakovë

VW BETTLE 2.0 BENZIN

2 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz E 280 - 4 Matic

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:29 Vetura , Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:29 Vetura , Gjakovë

MAZDA CX5 4WD 2.2 DIZEL

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Vetura , Pejë

Pasat b5

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:29 Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 1.6 TDI DSG

10 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Vetura , Prizren

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011Klim

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Vetura , Prishtinë

Passat B8 190 PS

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Tourer 2.0 cdti 7 Ulese

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Vetura , Gjakovë

TOURAN CROSS 2.0 TDI AUTOMATIK - 2009

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:28 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI - 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione