Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2112
Aixam , 534
Alfa Romeo , 2425
Alpina , 470
Artega , 223
Asia Motors , 128
Audi , 28955
BAIC , 30
Bentley , 94
BMW , 21470
HTC , 1
Brilliance , 40
Bugatti , 84
Buick , 43
Cadillac , 122
Chevrolet , 893
Chrysler , 808
Citroën , 8357
Corvette , 34
Dacia , 322
Daewoo , 419
Daihatsu , 185
DeTomaso , 7
Dodge , 225
Ferrari , 94
Fiat , 11647
Ford , 12265
GMC , 121
Great Wall , 35
Grecav , 28
Honda , 607
Hummer , 53
Hyundai , 1968
Infiniti , 40
Isuzu , 176
Jaguar , 362
Jeep , 1351
Kia , 1402
Koenigsegg , 16
KTM , 34
Lada , 264
Lancia , 379
Land Rover , 1820
Landwind , 4
Lexus , 44
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 62
Lotus , 14
Maserati , 36
Maybach , 11
Mazda , 1331
Mercedes-Benz , 45797
MG , 110
MINI , 764
Mitsubishi , 1730
Morgan , 12
Nissan , 2849
NSU , 15
Oldsmobile , 15
Opel , 42480
Peugeot , 13269
Piaggio , 54
Plymouth , 14
Pontiac , 39
Porsche , 318
Proton , 27
Renault , 15799
Rover , 603
Saab , 214
Seat , 3770
Škoda , 2729
Smart , 1115
Spyker , 6
Ssangyong , 206
Subaru , 107
Suzuki , 993
Talbot , 9
Tata , 82
Tesla , 10
Toyota , 1691
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 76
UAZ , 27
VW Volkswagen , 134098
Volvo , 1493
Wartburg , 44
Wiesmann , 50
Yugo , 230
Zastava , 271

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 16:20
Linku:
Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6d HDP •INNOVATION• 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:34
Linku:
,

Shitet Peugeot 308 1.6 2018, Gjendje Perfekte

14 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 15:59
Linku:
,

Shitet vetura Mercedes-Benz B180

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 17:53
Linku:
,

Mercedes E-220 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:54
Linku:
Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 22:51 ,

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:20 ,

Shitet Golf 6 Highline 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 ,

Shes Audi A4 viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:59 ,

Mercedes Benz C220 Cdi me klime funksionale

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:57 ,

Shes Opel combo 1.7D rks 7 muj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:50 ,

Shes Pikap Caddy 1.4Benzin 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 ,

Shitet Audi a4 2013sh

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 ,

Audi A3 2015 ultra sportback S-line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:35 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:19 ,

Opel Corssa 1.2B Automatik Rks

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:18 ,

KOMBI T5 1.9 TDI 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Opel Corsa 1.7 DTI (1VIT RKS)

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:16 ,

CADDY 1.9 TDI 2006 ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 ,

VW Passat 1.9 TDI (I) RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 ,

Tiguan 2.0 Tdi 4mation Dsg

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:13 ,

Golf 2 Dizell RKS 8 Muj

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:11 ,

Opel Astra 2.0 DTI RKS klim

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:02 ,

Golf6 Match 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:56 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48 ,

Shitet peugeot Rks ne emrin tim

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 ,

WV POLO

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:26 ,

Mercedes C220- Automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:26 ,

Golf 6 Variant-DSG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 ,

Fiat Punto Evo

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:26 ,

U Shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

VW CADDY 1.9 TDI ☎️ 049818083

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-tronic 2015 S-Line VETEM DOGAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Peugeot 308 2.0 HDI Manual 6 Shpejtesi+R 2008 PANORAM Rks

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:02 ,

Peugeot 207 1.6 Diesel 2008 Klim RKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 ,

Opel Astra 1.7 Diesel Manual 2013 OPC LINE VETEM me DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:48 ,

Citroen C3 1.6 HDI Diesel Manual 2012 VETEM me DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 ,

Golf 7 DSG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:47 ,

Audi Q5 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 QUATTRO 172.xxxkm VETEM DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:47 ,

VW Golf 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 Lounge VETEM me DOGAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

Opel kadet 1.7 dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

AUDI A8 50 TDI PA DOGAN FULL .

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:03 ,

Shes Golf2 dizel 1.6 viti 1991 regjistrim 1 vit.

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:10 ,

touran 1.9 VP 2004 model 2005

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:00 ,

Bmw

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:20 ,

��OPEL CORSA CLIMATRONIK��

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:07 ,

SHES AUDI A6 2.0 TDI RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:48
Linku:
,

Citroen C4 1.6Hdi Automatik PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

Blejm te gjitha Veturat

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 ,

Golf 7 Automatik i Doganuar

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:17 ,

PORSCHE MACAN-S PLATINIUM

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione