12 Shk 11:32 Banesa , Malishevë

Shitet banesa 42 m2

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Jan 17:13 Banesa , Malishevë

Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 19:59 Banesa , Malishevë

jap banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Nën 19:13 Banesa , Malishevë

Shitet Banesa

27 500 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Jan 16:27 Banesa , Malishevë

Jepet Banese me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Korr 10:22 Banesa , Malishevë

Bansa ne shitje

Numri i dhomave: 3
22 Sht 16:27 Banesa , Malishevë

Shes banesen ose bej ndrrim

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Dhj 10:38 Banesa , Malishevë

Banesa eshte e re me fasad dhe e banushme

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Në fillim