Opel astra | Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:23 ,

Opel astra

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:13 ,

Iveco frigorifer

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 01:58 ,

Citroën 1.4 dizel

3 300 EUR

03 Maj 09:13 ,

Opel Astra 2.0 dizel rks

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Mar 06:47 ,

Opel astra

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 09:44 ,

opel astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 20:36 ,

OPEL ASTRA

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 13:40 ,

Opell aster mundsi ndrrimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 20:07 ,

AutoPjesAlti Audi A3 2005 per pjes

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 21:09 ,

shitet opel astra

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 21:37 ,

Opel Astra 1.7 cdti

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 13:29 ,

Opel Astra 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 11:45 ,

Opel Astra 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 16:17 ,

Opel Astra 1.9 Diesel

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 11:58 ,

Opel Astra

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 07:31 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:30 ,

Shes veturen astra

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • opel astra në kategorinë Vetura | Land Rover | Discovery
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Acura
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • opel astra në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Isuzu
  • opel astra në kategorinë Vetura | Fiat | Sedici

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione