07 Dhj 11:02
Linku:
Vetura , Malishevë

Mercedes E 300 BLUETEC

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

07 Dhj 12:12 Vetura , Malishevë

Blej opel corsa b 1.2

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 11:02
Linku:
Vetura , Malishevë

Mercedes E 300 BLUETEC

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 10:50 Vetura , Malishevë

Renault Clio 1.5 dizel

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 23:39 Vetura , Malishevë

Peugeot 605 dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 20:56 Vetura , Malishevë

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 20:52 Vetura , Malishevë

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 20:11 Vetura , Malishevë

Mercedes S350 dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:59 Vetura , Malishevë

shes golf 2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:19 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet me golf 4 ose 5 dhe mini bag.

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim