Sot 16:38 Banesa , Mitrovicë

Shitet banesa në Tunelin e parë.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 16:06 Banesa , Mitrovicë

Banesa ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 15:05 Banesa , Mitrovicë

PRISHTIN

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:04 Banesa , Mitrovicë

BANES

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:14 Banesa , Mitrovicë

Banes luksoze ne Mitrovice

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 09:16 Banesa , Mitrovicë

Shes banes te Market dilli

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:08 Banesa , Mitrovicë

Shitet banesa ne qender te qytetit.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 16:03 Banesa , Mitrovicë

Banesa me 3 dhoma fjetje dhe garazha

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:32 Banesa , Mitrovicë

shitet toka

Numri i dhomave: 3
Dje 12:35 Banesa , Mitrovicë

Banesa me Keste pa kamate

490 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 12:24 Banesa , Mitrovicë

Banes me Qera ne Mitrovice

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 11:41 Banesa , Mitrovicë

Banese ne katin e pare te ish Tjegullorja

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Korr 15:39 Banesa , Mitrovicë

Jepet Pllaci me Qera te betonjerka aci

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 20
19 Korr 15:39 Banesa , Mitrovicë

shitet toka boj ndrrim dhe me banes

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 40
19 Korr 10:46 Banesa , Mitrovicë

Shes banesen ne qender

550 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 20:11 Banesa , Mitrovicë

Banesa në shitje

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 19:22 Banesa , Mitrovicë

Banes me qira per Diaspor

Numri i dhomave: 2
18 Korr 18:13 Banesa , Mitrovicë

shitet banesa

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Në fillim