Sot 13:21 Banesa , Mitrovicë

Banese me qira.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 11:38 Banesa , Mitrovicë

Banes luksoze ne Mitrovice

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 10:13 Banesa , Mitrovicë

Banesa ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 08:55 Banesa , Mitrovicë

banesa me qira

Numri i dhomave: 3
Sot 00:03 Banesa , Mitrovicë

Te lagjja e doktorrve

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:38 Banesa , Mitrovicë

Shitet banesa në Tunelin e parë.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 15:05 Banesa , Mitrovicë

PRISHTIN

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:04 Banesa , Mitrovicë

BANES

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 09:16 Banesa , Mitrovicë

Shes banes te Market dilli

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Korr 22:08 Banesa , Mitrovicë

Shitet banesa ne qender te qytetit.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
20 Korr 16:03 Banesa , Mitrovicë

Banesa me 3 dhoma fjetje dhe garazha

550 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Korr 13:32 Banesa , Mitrovicë

shitet toka

Numri i dhomave: 3
20 Korr 12:35 Banesa , Mitrovicë

Banesa me Keste pa kamate

490 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
20 Korr 12:24 Banesa , Mitrovicë

Banes me Qera ne Mitrovice

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Korr 11:41 Banesa , Mitrovicë

Banese ne katin e pare te ish Tjegullorja

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Korr 15:39 Banesa , Mitrovicë

Jepet Pllaci me Qera te betonjerka aci

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 20
19 Korr 15:39 Banesa , Mitrovicë

shitet toka boj ndrrim dhe me banes

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 40
19 Korr 10:46 Banesa , Mitrovicë

Shes banesen ne qender

550 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 20:11 Banesa , Mitrovicë

Banesa në shitje

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim