Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 3 pa dogan | Mitrovicë

Makina , 35
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3 pa dogan ,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 pa dogan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:39 Vetura , Mitrovicë

blej vetura qe nuk i perdorni defekt aksidenr pa dogan

999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:22 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 300 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 17:57 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi pa dogan 96

19 Shk 13:30 Vetura , Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 11:51 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 sdi pa dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 23:35 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi pa dogan

570 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 16:52 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi (i)ekuqe 110ps pa dogan

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 11:28 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi pa dogan

580 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 10:17 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 7 Diesel 1.6 TDI 09/2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 15:27 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 3 1.9 Turbo Dizel Tip Top

599 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 11:19 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 sdi pa dogan

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 14:43 Vetura , Mitrovicë

U shit..

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 09:54 Vetura , Mitrovicë

U shit...

520 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 10:53 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi (i)tkuqe 110ps pa dogan 97

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 10:41 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 1.9 tdi pa dogan

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 08:56 Vetura , Mitrovicë

golf 3 1.4 benzin pa dogan

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 20:35 Vetura , Mitrovicë

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 23:58 Vetura , Mitrovicë

Vw golf 1.9 dizel

490 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 11:57 Vetura , Mitrovicë

U shit...

490 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 18:24 Vetura , Mitrovicë

U shit..

499 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 23:49 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 3 96 - CH +38349394449

470 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 17:22 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 3 gaz/benzine 1996

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 23:06 Vetura , Mitrovicë

U shit...

395 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 01:33 Vetura , Mitrovicë

U shit... VW Golf 3 Automatik

432 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 19:33 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 Pa Dogan

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 00:03 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjese Me extra cmime ����������������

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Maj 15:51 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 Urgjend

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Tet 21:21 Vetura , Mitrovicë

Golf 3

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 15:44 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 3

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 15:58 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 3 turbo dizel

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 18:04 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 boj edhe ndrrim

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 pa dogan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione