Vetura | Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 00:25
Linku:
,

Mercedes Benz Vito 315 CDI 150HP Automatike

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 02:34 ,

VW PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:33 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

Seat Ibiza 1,6 TDI i Doganuar

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOFLEX 2012 I Doganuar Homologim .

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Etj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:47 ,

Rover Cross 1,4 Benzin Manuel Targa Angleze

Histora e veturës

970 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:28 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:40 ,

Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:39 ,

Opel Zafira 1.7 Disell Ecotec Regjistrim nje vit

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Jeep compass

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:16 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Doganuar 2011

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 ,

Golf 6 Plus CROSS 2.0 Tdi Doganuar 2011

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:10 ,

Mercedes c 220 cdi

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:35 ,

Passat b5

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

Golf 5 2009

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Golf 6 plus 77 kw 2012 Full opsione

Histora e veturës

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 ,

Golf 7 full extra 77 kw pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 ,

Opel Vectra 1.9 Disell Ecotec

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 ,

Octavia scout DSG 2.0tdi 4motion 184 kf, pa dogane.

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:25 ,

golf 3 1.9 turbo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN DHE PA DOGAN 2000/2019

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:44 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN DHE PA DOGAN 2000/2019

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:44 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN DHE PA DOGAN 2000/2019

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:56 ,

mercedes benz glk 350 amg line

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:37 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:33 ,

Peugeot 508 sw 1.6 HDI 2013

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2004 RKS 1 Vit

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • vetura në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • Vetura në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vetura te vjetra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Vetura në kategorinë Makina
  • Vetura në kategorinë Vetura | Bentley
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hummer
  • Vetura në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Vetura në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • vetura në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione