goma | Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:07 ,

Golf 6 style 2012 , tdi, pa dogane , gjendje perfekte.

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 ,

Audi A3 - 1.9 TDI Sportback

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 22:02 ,

Fiesta

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:40 ,

SHES PASAT 1.9 TDI ORIGJINAL VITI 93 RKS 8 MUJ KLIM

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:39 ,

SHES CITREN SAXO 1.5 DISELL VITI 2002 RKS 20.7.2021 KLIM ARB

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 18:06 ,

Mercedes C200 Avangard -EKSTRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 17:52 ,

Caddy 1.9 tdi viti 2005 doganen e pagume gjendje shum tmir

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 17:52 ,

Caddy 2.0 sdi dizell abs esp airbag viti 2005 dogan pagume

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 17:51 ,

Caddy 1.9 tdi klim abs esp airbag viti 2005 rks i par

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 13:07 ,

mazda

500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:14 ,

Shes Opel Astra 1.4 turbo 120 ps

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 11:45 ,

Shes Audi A3

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:00 ,

VW Touran 2.0 i ardhur nga zvicra rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 23:55 ,

Audi SQ5

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 19:44 ,

Audi A4 2015 Avant Ambient 2.0 TDI/Pano/150 PS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 14:56 ,

Qmimi 1050 mercedes 190

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 13:42 ,

Ww Passat

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:17 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI RKS AUTOMATIK-09

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:02 ,

VW Caddy Max 1.9 TDI DSG

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:32 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:20 ,

Mercedes C250 CDI Avantgarde 2012 I SHITUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 18:35 ,

Fiat Punto

15 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:14 ,

Golf 6 viti 2011 muj 12 higline tdi Led

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione