Gjithë Kosova | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | merrjep.com


Sot 00:58 Tryeza dhe Karrige , Pejë

SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE

350 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim