Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Makina , 763474
Elektronika , 229640
Biznes dhe punë , 214048
Të tjera , 166122
Patundshmëri , 137898

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 21:11 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:11 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:11 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:11 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:11 Vetura , Vushtrri

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:11 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:11 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 90.25 m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA URGJENT SHENGJIN 70m2

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Banesa , Prishtinë

SHES BANESE 2 DHOMËSHE 65M2 KATI 5 MATI 1

72 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sot 21:11 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 5 dhomëshe 147 kati 6 Mati 1

112 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:11 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banese 72m2 kati ME FLET POSEDUSE Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Vushtrri

Shiten 2 Banesa ne Vushtrri ne Hyrje.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 84m2 ne Emshire

79 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:11 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 48m2 Neto ne rr.C

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:11 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje" Çagllavicë - Prishtinë. - ne lagjen Qendre

1 450 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 21:11 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomeshe në Bregu i Diellit me 66m2, kati 3

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:11 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 86m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:11 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe kati 1 lagja Dodona Qender

44 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sot 21:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:11 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione