Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:53 Banesa , Ferizaj

Apartament banimi me qera, rruga Ferizaj-Kacanik

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Sht 20:01 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

Numri i dhomave: 3
19 Sht 23:53 Banesa , Ferizaj

banesa me qera, te VivaFresh e vjeter

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
19 Sht 23:29 Banesa , Ferizaj

banes me qera, te VivaFresh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
11 Sht 09:13 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira ne qender- Ferizaj

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Sht 07:34 Banesa , Ferizaj

Banese me Qira tek Vizioni 2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Sht 11:40 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #shitje banesa 80m² mbrapa policis, Ferizaj.

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Gush 12:48 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

29 Korr 18:06 Banesa , Ferizaj

Banes - hapesire banimi

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Korr 18:00 Banesa , Ferizaj

Apartament - banes me qera

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Korr 17:57 Banesa , Ferizaj

Apartament banimi me qera, rruga Ferizaj-Kacanik

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Korr 17:45 Banesa , Ferizaj

Apartament banimi me qera, rruga Ferizaj-Kacanik

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
22 Korr 13:50 Banesa , Ferizaj

Banese e mobiluar me qera javore 95m2 kati iX

400 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
14 Qer 12:38 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:23 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera dhoma

Numri i dhomave: 1,5
15 Maj 16:06 Banesa , Ferizaj

Jepet me qera Banesa 2+1 e mobiluar

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
11 Shk 11:51 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Jan 02:21 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #qira Lokali në Ferizaj - 500m2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
28 Nën 14:59 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera ne Ferizaj 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera në Ferizaj - 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 07:44 Banesa , Ferizaj

ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
11 Pri 22:12 Banesa , Ferizaj

Banes me qera 7 km nga Ferizaji

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Jan 20:00 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa e kompletuar

Numri i dhomave: 2,5
16 Jan 09:58 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
16 Jan 09:18 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
15 Jan 19:28 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
15 Jan 14:31 Banesa , Ferizaj

Banese me Qira tek Vizioni 2

280 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Jan 09:14 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
15 Jan 03:19 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
13 Jan 11:06 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
13 Jan 10:14 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
13 Jan 10:06 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
13 Jan 09:34 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
12 Jan 23:16 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
12 Jan 20:02 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
12 Jan 16:13 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
12 Jan 15:13 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
12 Jan 15:01 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
12 Jan 13:01 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Frigorifer në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Frigorifer në kategorinë Rafte të ndryshme
  • frigorifer në kategorinë Të tjera
  • Frigorifer në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Frigorifer në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • frigorifera në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • frigorifer në kategorinë Frigoriferë dhe frizë | Obodin
  • frigorifer në kategorinë Vetura | Citroën | Berlingo
  • frigorifer në kategorinë Të tjera
  • frigorifer në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione