Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 15:02 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3,5
27 Sht 09:57 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa e re 80.37m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Sht 20:21 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
26 Gush 23:03 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Gush 20:48 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

18 Korr 18:17 Banesa , Ferizaj

Shes banesen

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
14 Korr 17:55 Banesa , Ferizaj

Doon Cleaning Kompani Pastrimi-Shtepi Banesa Objekte Zyre

Numri i dhomave: 1
14 Qer 12:38 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

Numri i dhomave: 2
07 Maj 21:26 Banesa , Ferizaj

Banesa me Qera

20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Jan 01:35 Banesa , Ferizaj

Jap Lokalin me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Nën 21:14 Banesa , Ferizaj

Shitet 134 m2 super cmim 500 i negociueshem

Numri i dhomave: 4
04 Nën 18:23 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA 135 METRA KATROR 3 DHOMA DY BALLKONA

Numri i dhomave: 3
18 Maj 00:12 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa e mobiluar ME FLETPOSEDUESE.

66 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Maj 17:13 Banesa , Ferizaj

BENSA E RE FERIZAJ 2 COPA GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Mar 19:35 Banesa , Ferizaj

Lokal 121.76 m2 1,000€m2

1 300 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
18 Shk 02:16 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Maj 08:46 Banesa , Ferizaj

Shiten Banesa super kualitative

Numri i dhomave: 2
20 Maj 12:09 Banesa , Ferizaj

BANESA 3 DHOMAHE E GATSHME PER BANIM

Numri i dhomave: 3
17 Pri 09:28 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa te unioni invest( mbrapa policise)

Numri i dhomave: 3
26 Shk 13:13 Banesa , Ferizaj

Benes ne shitje rr. Riza Goga Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
13 Shk 23:39 Banesa , Ferizaj

Shes banesen ne Ferizaj

29 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Shk 15:55 Banesa , Ferizaj

banesa 3 dhomshe 113m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Dhj 15:35 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Penthouse (Me pranim teknik)

Numri i dhomave: 3
12 Dhj 23:05 Banesa , Ferizaj

Urgjent shit.ban. 86 m e mobil. te posta 35 mijë €

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
15 Tet 10:34 Banesa , Ferizaj

banes / gastonjerk 34 m2

Numri i dhomave: 1
12 Tet 16:23 Banesa , Ferizaj

shitet banesa 90m2 2 dhomshe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Tet 16:23 Banesa , Ferizaj

banesa 64m2 kati i I

Numri i dhomave: 1
02 Korr 14:52 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Shk 18:44 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 3 dhomshe,K-7 te Nderimi 3

Numri i dhomave: 3
24 Dhj 11:11 Banesa , Ferizaj

Banesen 64m Lagjja Re Ferizaj ndrrim me vetur

480 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Pri 16:20 Banesa , Ferizaj

Banesa 120m² ne Ferizaj

375 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Pri 23:48 Banesa , Ferizaj

Banesa 120m2 ne Ferizaj

375 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Nën 13:28 Banesa , Ferizaj

Lokale RR.GREMES 1800euro-m2

Numri i dhomave: 3
04 Gush 13:14 Banesa , Ferizaj

RISI - 420 Euro metra banesa te tregu, afer AAB's

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • Vetura në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hyundai | i20
  • vetura në kategorinë Makina
  • vetura në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • vetura në kategorinë Vetura | Renault | Vel Satis
  • Vetura në kategorinë Vetura | Volvo | S40
  • Vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • VETURA në kategorinë Vetura | Fiat | Panda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione