Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hit imperial - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hit imperial,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj hit imperial Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:45 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 89.83 m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:33 Banesa , Ferizaj

Leshohet banesa me qera ne shesh - Ditore/Javore/Mujore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Sht 09:21 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 104.46m2 kat -IX- Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
28 Sht 12:14 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira ne ferizaj rruga hastrit bytyqi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Sht 11:12 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet Banesa 111m2 kat -VIII- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
16 Sht 22:40 Banesa , Ferizaj

Banes Me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Qer 14:04 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa / Rr.Astrit Bytyqi ,Ferizaj HIT IMPERIAL

Numri i dhomave: 2
29 Maj 15:28 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Pri 23:25 Banesa , Ferizaj

Banes Me qera

275 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 21:39 Banesa , Ferizaj

Ipet banes me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
02 Pri 21:28 Banesa , Ferizaj

Ipet banes me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
14 Mar 00:10 Banesa , Ferizaj

Leshohet Banesa Me qera!

Numri i dhomave: 2
11 Mar 11:23 Banesa , Ferizaj

Banes në shitje

44 304 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Jan 02:12 Banesa , Ferizaj

Banesë me qera

275 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Dhj 20:10 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Sht 11:39 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Te Hit Imperial

Numri i dhomave: 3,5
08 Sht 00:19 Banesa , Ferizaj

banes me qera

Numri i dhomave: 2
29 Maj 23:38 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
30 Pri 19:50 Banesa , Ferizaj

E mobiluar komplet 123m2

Numri i dhomave: 4
01 Shk 13:14 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA TEK HIT IMPERIAL

1 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Tet 22:40 Banesa , Ferizaj

Banese me qera me qmim te arsyeshem

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Sht 11:06 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa (Hit Imperial)

Numri i dhomave: 3
24 Sht 10:58 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa e mobiluar 122m2 (HIT IMPERIAL)

Numri i dhomave: 3
31 Maj 20:14 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 92m² ne Ferizaj.

550 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Jan 11:24 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa 104.44m2-Kati 1-par Hit Imperial

Numri i dhomave: 4
03 Jan 20:50 Banesa , Ferizaj

Shes banesa luksoze ne ferizaj

Numri i dhomave: 3
04 Nën 17:54 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Nën 15:53 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
31 Tet 11:13 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Sht 22:37 Banesa , Ferizaj

Shitet penthous

Numri i dhomave: 5
01 Sht 15:27 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
17 Gush 15:15 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
06 Gush 10:37 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
04 Gush 15:33 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
04 Gush 14:11 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
04 Gush 10:42 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
01 Gush 10:40 Banesa , Ferizaj

Shitet Pent House

Numri i dhomave: 3
30 Korr 13:57 Banesa , Ferizaj

Shitet Pent House

Numri i dhomave: 3
30 Korr 13:57 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
30 Korr 11:48 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
29 Korr 14:02 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
29 Korr 13:54 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hit imperial | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione