Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

penthouse - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe penthouse,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj penthouse Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:54 Banesa , Ferizaj

Shitet Penthouse

Numri i dhomave: 4
Online
30 Sht 23:29 Banesa , Ferizaj

Banesë - Penthouse 144.2m² +26.5m² në #SHITJE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Sht 12:17 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet Penthouse 300m2+100m2 terase Ferizaj

Numri i dhomave: 4
Online
25 Sht 09:30 Banesa , Ferizaj

LINA-Ipet me qera Penthouse 180m2 Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
22 Sht 11:40 Banesa , Ferizaj

LINA-Ipet me qera Penthouse 185m2 Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
22 Sht 11:22 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet Penthouse 126m2 kati -VIII- 415/17

Numri i dhomave: 2
Online
21 Sht 09:19 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet Penthouse 230m2- Ferizaj

Numri i dhomave: 4
Online
19 Sht 10:35 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet Penthouse 200m2 +30m2 terase Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
16 Qer 01:34 Banesa , Ferizaj

Penthouse / Banes, Ferizaj

Numri i dhomave: 4
11 Mar 11:23 Banesa , Ferizaj

Penthouse në shitje

100 800 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Jan 15:14 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

Penthouse 2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
21 Dhj 18:41 Banesa , Ferizaj

Shitet PENTHOUSE 170m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
30 Nën 02:55 Banesa , Ferizaj

Penthous

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Tet 17:41 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
23 Gush 06:20 Banesa , Ferizaj

Penthouse 144.2m² +26.5m² ne shitje

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Korr 13:11 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa penthouse

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
27 Maj 04:30 Banesa , Ferizaj

PENTHOUSE

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
12 Pri 17:52 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
10 Pri 22:22 Banesa , Ferizaj

Penthouse

204 000 EUR

Numri i dhomave: 5
04 Shk 23:46 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
04 Shk 23:38 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Penthouse

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj penthouse | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione