Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

toke - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe toke,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj toke Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:05 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 95.1m2 kati 8 perball ambulantes Ferizaj

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:05 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ne Ferizaj

600 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 15:02 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3,5
11 Sht 09:13 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira ne qender- Ferizaj

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Qer 23:20 Banesa , Ferizaj

shitet banesa ne ndertim 95.78 m² kati 5

580 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Qer 22:49 Banesa , Ferizaj

shitet banesa ne ndertim 100.96 m²

580 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:52 Banesa , Ferizaj

shitet banesa ne ndertim 95.78 m² kati 5

580 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Qer 09:06 Banesa , Ferizaj

Shitet Toka Ne Qender Te Qytetit

30 000 EUR

26 Mar 03:19 Banesa , Ferizaj

Jepim Banesa me qira ne qender te Ferizajt

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
11 Sht 23:53 Banesa , Ferizaj

SHITET Banesa 85.400 m²

Numri i dhomave: 3
11 Sht 23:52 Banesa , Ferizaj

SHITET Banesa 85.400 m²

Numri i dhomave: 3
26 Jan 20:00 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa e kompletuar

Numri i dhomave: 2,5
18 Sht 22:04 Banesa , Ferizaj

Shes banesë te mobiliar

Numri i dhomave: 2
30 Gush 22:28 Banesa , Ferizaj

Banese me qira

Numri i dhomave: 2
29 Gush 20:00 Banesa , Ferizaj

Jap banesë me qira

Numri i dhomave: 2
29 Gush 18:04 Banesa , Ferizaj

Shes banesen 62 m2, kati 7

Numri i dhomave: 2
19 Mar 15:12 Banesa , Ferizaj

Shitet Toka - Agjensioni Patundshmëris -Çelsi Artë

Numri i dhomave: 1
21 Jan 11:00 Banesa , Ferizaj

Ne ju gjejm zgjidhje (Shtepi, Toke, Banesa)

Numri i dhomave: 1
09 Qer 13:22 Banesa , Ferizaj

Banesa

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
08 Pri 12:39 Banesa , Ferizaj

Shes\ndrroj toke

10 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
04 Jan 23:49 Banesa , Ferizaj

SHES 2 BANESA TE LAGJJA ILIRIA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Sht 21:43 Banesa , Ferizaj

Shietet Banesa ose behet ndrrim me veture apo toke

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Gush 21:29 Banesa , Ferizaj

Jepet Banesa me qira Exclusive ne qender qytetit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj toke | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione