Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:13
Linku:
Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa 112.4 metra

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

22 Pri 18:05 Banesa , Ferizaj

ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 2
19 Pri 17:39 Banesa , Ferizaj

ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 2
18 Pri 20:25 Banesa , Ferizaj

lokali ipet me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Pri 12:26 Banesa , Ferizaj

Banes ose shtepi

15 Pri 20:54 Banesa , Ferizaj

U shitën Flm stafit Merrjep

Numri i dhomave: 5
15 Pri 16:53 Banesa , Ferizaj

banesa

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Pri 20:55 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
12 Pri 19:14 Banesa , Ferizaj

Banese me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 18:52 Banesa , Ferizaj

Banese tredhomeshe (83m2) te Euro Goma ne F

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 16:20 Banesa , Ferizaj

Banesa 120m² ne Ferizaj

375 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Pri 23:48 Banesa , Ferizaj

Banesa 120m2 ne Ferizaj

375 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Pri 21:34 Banesa , Ferizaj

banesa

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Pri 04:11 Banesa , Ferizaj

shitet banesa

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Pri 15:56 Banesa , Ferizaj

Kerkoj Banes me Ble

02 Pri 18:22 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Mar 21:14 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes

29 Mar 13:17 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

500 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 09:01 Banesa , Ferizaj

Leshoj banesen me qira ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
25 Mar 07:07 Banesa , Ferizaj

shitet baneaa 66m2 dhe podrumi 4m2 33000

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 22:53 Banesa , Ferizaj

Banes 3 dhomshe, 96 m2, kati 2, Rr.Astrit Bytyqi

560 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 20:01 Banesa , Ferizaj

jap banes me qira per me shum klikoni me posht

Numri i dhomave: 1
23 Mar 20:01 Banesa , Ferizaj

jap banes me qira per me shum klikoni me posht

Numri i dhomave: 2
22 Mar 20:56 Banesa , Ferizaj

banesa

Numri i dhomave: 3
21 Mar 20:15 Banesa , Ferizaj

ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
18 Mar 05:20 Banesa , Ferizaj

NSH SHQIPONJA banesa per mergimtar 300-450 euro

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
18 Mar 05:12 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA 35 M2 QMIMI 15500

15 500 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Mar 05:11 Banesa , Ferizaj

NSH SHQIPONJA Ipet banesa me qira 170

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Mar 05:11 Banesa , Ferizaj

NN SHQIPONJA Banese prej 54 m2 ne Ferizaj

26 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
18 Mar 05:05 Banesa , Ferizaj

NNSH " SHQIPONJA " IPET BANESA ME QIRA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Mar 05:04 Banesa , Ferizaj

NPSH SHQIPONJA IPET GORSINJERKA ME QIRA 150 EURO

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Mar 20:06 Banesa , Ferizaj

shitet banesa ne ferizaj

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 17:05 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 88 m2 kati 7-te qmimi 35 000 euro

Numri i dhomave: 3
17 Mar 16:57 Banesa , Ferizaj

Shiten banesat prej 65 m2 deri ne 125 m2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
17 Mar 16:37 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ne lagje te re 62 m2 qmimi 25 000 eu

Numri i dhomave: 2
17 Mar 16:15 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 97 m2 ne qender kati i 3-te

Numri i dhomave: 3
17 Mar 10:44 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ORCHIDE

Numri i dhomave: 4
16 Mar 22:33 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA 131.5m2 -FERIZAJ

Numri i dhomave: 4
15 Mar 17:56 Banesa , Ferizaj

Banes Shtëpi

Numri i dhomave: 2,5
13 Mar 12:16 Banesa , Ferizaj

Flm merr jep u shit banesa te Vizioni - 1

Numri i dhomave: 2
12 Mar 09:07 Banesa , Ferizaj

NSH ''SHQIPONJA'' KEMI BANESA ME QIRA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Mar 08:27 Banesa , Ferizaj

Banese prej 95m2 ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 22:28 Banesa , Ferizaj

shitet banesa kati i 1 te vizioni rr e varoshit

Numri i dhomave: 2
01 Mar 13:44 Banesa , Ferizaj

Banesa Vizioni

Numri i dhomave: 2
29 Shk 13:11 Banesa , Ferizaj

Banese prej 70m2 ne Dardani

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Shk 15:11 Banesa , Ferizaj

Banesa 77 m2 kati i 3 te perball Mark.Vjosa

Numri i dhomave: 3
27 Shk 11:58 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera per aktivitete biznesore

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
26 Shk 14:35 Banesa , Ferizaj

Banesa 125 m

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione