Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:13
Linku:
Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa 112.4 metra

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 17:27 Banesa , Ferizaj

Banes me qera 63m

Sot 17:25 Banesa , Ferizaj

Nalta-SHITET BANESA **99.0 m²

Numri i dhomave: 3
Sot 17:25 Banesa , Ferizaj

Nalta-SHITET BANESA **54.30 m²

505 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:25 Banesa , Ferizaj

NALTA-SHITET BANESA 111.80

Numri i dhomave: 3
Sot 17:21 Banesa , Ferizaj

Leshohet banesa me qera ne shesh - Ditore/Javore/Mujore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:15 Banesa , Ferizaj

Blej

Sot 14:44 Banesa , Ferizaj

Leshoj Banesen me Qira

Sot 14:16 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:15 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera afer Nenkalimit

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Jepet Banesa me Qera ne mes Qytetit Ferizaj

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera te Plus Market Ferizaj

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qera ne Ferizaj afer Nenkalimit

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:10 Banesa , Ferizaj

1+1 Tale Lezhe Bregdet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:10 Banesa , Ferizaj

Garzoniere TALE LEZHE bregdet

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:10 Banesa , Ferizaj

2+1 SHENGJIN HOTEL WILSON

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:52 Banesa , Ferizaj

Banes me qera ne qender te Ferizajit

Numri i dhomave: 2
Sot 12:49 Banesa , Ferizaj

banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sot 12:40 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:38 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa 3 dhoma me qera ne Ferizaj Qender

Numri i dhomave: 3
Sot 12:34 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera mbi Market Emona prapa Policise-Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:53 Banesa , Ferizaj

Apartament banimi me qera, rruga Ferizaj-Kacanik

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 11:31 Banesa , Ferizaj

Lëshohet Banesa me Qera për Bashkëatdhetar

Numri i dhomave: 2
Sot 11:30 Banesa , Ferizaj

Lëshohet Banesa me Qera për Bashkëatdhetar

Numri i dhomave: 2
Sot 08:43 Banesa , Ferizaj

Shes banesen me 4 dhoma gjumi

Numri i dhomave: 5
Sot 02:24 Banesa , Ferizaj

NE QENDER BANESA ipet me Qera Kati i Pare. 2 Dhoma Gjumi

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 02:23 Banesa , Ferizaj

URBAN 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:46 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ferizaj

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:17 Banesa , Ferizaj

Banes me Qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:52 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 95.1m2 kati 8 perball ambulantes Ferizaj

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:51 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ne Ferizaj

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:50 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa 88.45m²

560 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:41 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qira dy dhomshe

Numri i dhomave: 2
Dje 20:24 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa te Vizioni 4,Ferizaj

Numri i dhomave: 4
Dje 14:57 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA NE FERIZAJ

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:21 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Dje 14:19 Banesa , Ferizaj

Banes me qera me dy dhoma gjumi 230 euro

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:01 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:08 Banesa , Ferizaj

Banesa ipet me qira 96m2 tek objekti Gjon Serreçit

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02 Banesa , Ferizaj

Ipet me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:46 Banesa , Ferizaj

Banesa me qira Ferizaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 12:44 Banesa , Ferizaj

Banese me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 12:14 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira ne ferizaj rruga hastrit bytyqi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 10:08 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 63m2 kati 1

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione