Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Maj 17:18
Linku:
Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 119.5m2 Kati 2

79 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Sot 01:30 Banesa , Fushë Kosovë

��++Per_POTENCË++

Numri i dhomave: 3,5
Sot 01:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera 049633978

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 01:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Shiten 2 Banesa ne Fushe Kosove

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:22 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANES E GATSHME ***KOMPLEKSI ELIZA***CIMA CONSTRATION

665 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:22 Banesa , Fushë Kosovë

BANES E GATSHME,DY DHOMSHE- KATI 3.***MODEL SLLOVENIA***

660 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:22 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA+GARAZHA NE FUSHE KOSOVE SUPER CMIM 599€m2

599 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Fushe Kosove te Soma

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

#Banese me #QIRA ne #FusheKosove #Connect

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

#Banese me #QIRA ne #FusheKosove #Connect

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

#Banese me #QIRA ne #FusheKosove #Connect

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:58 Banesa , Fushë Kosovë

banes me qera

Numri i dhomave: 2
Dje 23:57 Banesa , Fushë Kosovë

Banese me qera per afat te shkurter ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2
Dje 23:53 Banesa , Fushë Kosovë

LINA-Shitet banesa 92m2 kat -VII- Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 6 Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

#Banese me #QIRA ne #FusheKosove #Connect

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

2 #Banesa me #QIRA ne #FusheKosove #Connect

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:41 Banesa , Fushë Kosovë

LINA-Shitet banesa 92m2 kat -VII- Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione