Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera në Prishtinë në Rruga B, Muharrem Fejza dhe lagje të tjera

Po kërkoni banesa me qera në Prishtinë? MerrJep ofron zgjedhje të shumta për banesa me qera në lagjet e preferuara të Prishtinës. Për banesa me qera Emshir, Rruga B, Muharrem Fejza, Rruga C, Bregu i Diellit, Mati 1 ose lagje të tjera, vizitoni MerrJep për të gjetur zgjidhjen e duhur për ju.

Eksploroni një gamë të ndryshme të madhësive, stileve dhe buxhetit. Realizoni kërkimin për banesa me qera në Prishtinë sipas sipërfaqes, lagjes dhe çmimit për rezultate më të sakta dhe zgjidhni banesën që përkon me interesat tuaja familjare.
15 Sht 13:28
Linku:
Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Sht 13:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 12:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Tophane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

73.Leshohet me qera banesa ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira për zye e pa mobiluar në rrugën c

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:42 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me Qera në Rrugën B, kompleksi Royal City

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm zyre me qera ne Qendër sheh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qera në Lagjen Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

KODI 032 �� BANESË ME QIRA /AKTASH��

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Qendër

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 120m2 me Qira në rrugën B

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë 120m2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Rrugën B, 80m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Qendër për Zyre

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

ZYRE 350m2 te BENI DONA 2

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm biznes me qera në lagjën Bregu i Diellit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë moderne me qera në Rrugën B

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qera banesa 4 dhomeshe në Aktash

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PENT’HOUSE 3+1 me QERAne Prishtinë/Arbëri

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 12:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën me #Qera në Qendër, te Qafa

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 90m2 me qira në Arbëri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira me 3 dhoma te gjumit ne qender

475 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me #Qira në lagjen Santea

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 120m2 me qira në “Tophane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit 110m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me Qira Rruges per Kolovice

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Rruga C 70m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 12:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Pejton për Zyre

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80

Banesa me qera në Prishtinë në Rruga B, Muharrem Fejza, Emshir dhe gjithë Prishtinën


Nëse jeni në kërkim për banesa me qera Emshir, Rruga C, ose lagje të tjera në Prishtinë, jemi këtu për të ju ndihmuar. Me një gamë të gjerë të opsioneve të banesave me qera, MerrJep siguron një platformë të përshtatshme për të gjetur atë që ju dëshironi.

Në MerrJep, mund të gjeni banesa me qera mujore apo banesa me qera për afat të shkurtër në Prishtinë në lagjet si Rruga B, Muharrem Fejza, Bregu i Diellit, Mati 1, Emshir, Dardani dhe shumë të tjera. Cilado qoftë zona që ju pëlqen, ne kemi ofertat më të mira për ju. Mos hezitoni të shfletoni nëpër listën tonë të MerrJep banesa me qera dhe të gjeni atë që është e përshtatshme për ju.

Ofertat më të mira për banesa me qera në Prishtinë


Banesat në Prishtinë vijnë në shumë stile dhe madhësi, duke përfshirë mundësi të ndryshme për pagesë. Pavarësisht planit tuaj financiar, në këtë kategori ju gjithashtu mund të gjeni kompani që ofrojnë banesa me qera Prishtinë 150 euro, 200 euro, 250 euro, 100 euro, 180 euro si dhe banesa me qera në Prishtinë deri 150 euro.

Kjo shumëllojshmëri e çmimeve dhe mundësive të banesave me qera ju jep liri të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja financiare dhe të jetës. Kështu, ju mund të gjeni banesën e ëndrrave tuaja në këtë qytet të brishtë dhe të ndryshueshëm, dhe të keni një përvojë të paharrueshme jetësore në Prishtinë.

Si të kërkoni banesa me qera në Prishtinë?


Për të kërkuar banesa me qira në Prishtinë në MerrJep përdorni fjalë kyçe si "banesa me qera Prishtinë", banesa me qera Emshir" apo "banesa me qera per afat te shkurter ne Prishtine" në shiritin e kërkimit.

Përveç kësaj, në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur banesa me qera me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Përdorni këto fjalë kyçe: "banesa me qera Prishtinë 150 euro, "banesa me qera Prishtinë 200 euro", "banesa me qera Prishtinë 250 euro","banesa me qera Prishtinë 100 euro", "banesa me qera Prishtinë 180 euro" si dhe "banesa me qera në Prishtinë deri 150 euro" për të zbuluar opsionet më të mira të disponueshme dhe për të bërë zgjedhjen ideale për banesën tuaj të ardhshme me qira.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione