Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera në Prishtinë në Rruga B, Muharrem Fejza dhe lagje të tjera

Po kërkoni banesa me qera në Prishtinë? MerrJep ofron zgjedhje të shumta për banesa me qera në lagjet e preferuara të Prishtinës. Për banesa me qera Emshir, Rruga B, Muharrem Fejza, Rruga C, Bregu i Diellit, Mati 1 ose lagje të tjera, vizitoni MerrJep për të gjetur zgjidhjen e duhur për ju.

Eksploroni një gamë të ndryshme të madhësive, stileve dhe buxhetit. Realizoni kërkimin për banesa me qera në Prishtinë sipas sipërfaqes, lagjes dhe çmimit për rezultate më të sakta dhe zgjidhni banesën që përkon me interesat tuaja familjare.
19 Sht 19:43
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese e RE me Qira

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:03
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Bregu i Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Banes/zyre 044 196 936

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne B.Diellit me 2DhGjumi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kodrina 320 € Kati i 1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Banese moderne me qera ne Dragodan tek Meridiani

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa e renovuar me qera ne Shesh- Pa mobile

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Fontana ne Ulpiane me Termokos

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Ulpian 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Banes me qira pa mobile ne lagjen Kodrina

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:13
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Leshohet garsonjerka me qira 30m2 100 euro

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qera, mbrapa teatrit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Lëshohet me qira banesa në Bregun e Diellit, mbrapa postës

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me Qira tek Lagjja e Muhaxhereve

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet me qera Hapsirë afariste për Biznes

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+ 3 - Rruga B - 115m²

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera në Lagjen Arbëri / Dragodan

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën me #Qera te #Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Muhahxer 500 €

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kodrina 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Lagje Spitalit 300 € *NEW*

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Qafa 380 €

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Lshohet banesa me qira Qender Mbrapa Teatrit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 66m2 pa mobile Veterrnik

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Banese komode me qira ne Arberi, afer Ambasades Amerikane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qira ne Bregun e Diellit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan 2DhGjumi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Aktash te Pika

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Arberi 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 17:12 Banesa , Prishtinë

Banesë/Zyre me QIRA 1+2 - Lakrishtë - 100m²

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira te Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Banesa me qera në Prishtinë në Rruga B, Muharrem Fejza, Emshir dhe gjithë Prishtinën


Nëse jeni në kërkim për banesa me qera Emshir, Rruga C, ose lagje të tjera në Prishtinë, jemi këtu për të ju ndihmuar. Me një gamë të gjerë të opsioneve të banesave me qera, MerrJep siguron një platformë të përshtatshme për të gjetur atë që ju dëshironi.

Në MerrJep, mund të gjeni banesa me qera mujore apo banesa me qera për afat të shkurtër në Prishtinë në lagjet si Rruga B, Muharrem Fejza, Bregu i Diellit, Mati 1, Emshir, Dardani dhe shumë të tjera. Cilado qoftë zona që ju pëlqen, ne kemi ofertat më të mira për ju. Mos hezitoni të shfletoni nëpër listën tonë të MerrJep banesa me qera dhe të gjeni atë që është e përshtatshme për ju.

Ofertat më të mira për banesa me qera në Prishtinë


Banesat në Prishtinë vijnë në shumë stile dhe madhësi, duke përfshirë mundësi të ndryshme për pagesë. Pavarësisht planit tuaj financiar, në këtë kategori ju gjithashtu mund të gjeni kompani që ofrojnë banesa me qera Prishtinë 150 euro, 200 euro, 250 euro, 100 euro, 180 euro si dhe banesa me qera në Prishtinë deri 150 euro.

Kjo shumëllojshmëri e çmimeve dhe mundësive të banesave me qera ju jep liri të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja financiare dhe të jetës. Kështu, ju mund të gjeni banesën e ëndrrave tuaja në këtë qytet të brishtë dhe të ndryshueshëm, dhe të keni një përvojë të paharrueshme jetësore në Prishtinë.

Si të kërkoni banesa me qera në Prishtinë?


Për të kërkuar banesa me qira në Prishtinë në MerrJep përdorni fjalë kyçe si "banesa me qera Prishtinë", banesa me qera Emshir" apo "banesa me qera per afat te shkurter ne Prishtine" në shiritin e kërkimit.

Përveç kësaj, në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur banesa me qera me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Përdorni këto fjalë kyçe: "banesa me qera Prishtinë 150 euro, "banesa me qera Prishtinë 200 euro", "banesa me qera Prishtinë 250 euro","banesa me qera Prishtinë 100 euro", "banesa me qera Prishtinë 180 euro" si dhe "banesa me qera në Prishtinë deri 150 euro" për të zbuluar opsionet më të mira të disponueshme dhe për të bërë zgjedhjen ideale për banesën tuaj të ardhshme me qira.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione