Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera në Ulpianë - Gjeni banesën ideale për ju

Banesa me qera në Ulpianë - është vendi i duhur nëse edhe ju jeni të interesuar për të parë shpallje të personalizuara për banesa me qera në Ulpianë.


Ulpiana është një ndër lagjet më të njohura të Prishtinës pasi ndodhet në qendër të kryeqytetit dhe ofron hapësirë të mjaftueshme banimi kolektiv. Në këtë kategori ju mund të gjeni banesa me qera në Ulpianë me kuadratura të vogla, të mesme dhe të mëdha.

Sot 12:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 300E me Kuzhine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË ULPIANË

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Sot 12:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera te OSCE 3DhGjumi me Garazh 450E

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne B.Diellit 350E

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa(zyrja) me qira 70m2 pa Mobile ne Ulpianë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Tophane 2DhGjumi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes per zyre Pamobile me qera ne Shesh 90m2 me Termokos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 12:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 60m2 për Qira në lagjen Ulpiana

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Ambulanta 2Dh.Gjumi me Termokos 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 12:55 Banesa , Prishtinë

Leshohet garsonjerka me qira 40m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 12:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dardani me Termokos 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 12:55 Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Ambulanta 2Dh.Gjumi me Termokos 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:54 Banesa , Prishtinë

Lshohet banesa me qira Qender Mbrapa Teatrit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 300E me Kuzhine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:54 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne B.Diellit afer Kol.Iliria 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:54 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa e renovuar me qera ne Shesh- Pa mobile

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:54 Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Ulpiane te Beni Dona

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa(zyrja) me qira 70m2 pa mobile te 4Llullat

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 12:53 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 47m2 te Fontana ne Ulpianë

Numri i dhomave: 1
Sot 12:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Tophane 2DhGjumi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa e renovuar me qera ne Shesh- Pa mobile

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Banesa , Prishtinë

Banes me gera PaMobile ne B.Diellit 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:53 Banesa , Prishtinë

Banes per zyre Pamobile me qera ne Shesh 90m2 me Termokos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera te Qafa 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:52 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera 2DhGjumi 350E te Standardi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:52 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan- Pa Mobile 300E te Kompleksi Artis

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te rrethi i Ulpianës

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan 2DhGjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 12:51 Banesa , Prishtinë

Shtepi me qira ne Ulpiane per biznese

Numri i dhomave: 6
Sot 12:51 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne B.Diellit 350E

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera me Termokos ne B.Diellit - 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Gjeni banesën tuaj të ëndrrave në lagjen Ulpiana të kryeqytetit të Prishtinës. Ne ofrojmë banesa me qera në Ulpianë dhe ju ndihmojmë të gjeni një banesë të përsosur për ju.


Gjetja e një banese të mirë me qira në Ulpianë është e lehtë, thjesht shikoni në faqen tonë të internetit dhe gjeni apartamentin tuaj të përsosur.


Nëse jeni duke kërkuar për një banesë garsoniere me qera apo një banesë me kuadraturë më të madhe, do të zbuloni se ne kemi banesa me qira në Ulpianë që me siguri do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja.


Si të kërkoni për banesa me qera në Ulpianë?


Jeni të interesuar të shikoni banesa me qera në Ulpianë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ofron mijëra shpallje për banesa me qera në Ulpianë të cilat janë të gatshme për banim afatgjatë apo afatshkurtër.


Me mbi 2.000 shpallje për banesa me qera në Ulpianë, gjetja e një banese të përshtatshme për ju mund të jetë një proces i zgjatur shumë dhe i vështirë. Për këtë arsye ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të patundshmërive në mënyrë që të arrini sa më shpejtë tek shpallja e duhur.


Kërkoni shpallje për banesa me qera në Ulpianë në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe karakteristikave të tjera përfshirë katin, ndërtimin, mobilimit etj dhe gjeni një banesë që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.


Lëshoni banesa me qera në Ulpianë


Përveç që mund të blini dhe shisni vetura, traktor, qen, mace, elektronikë, telefona, laptop, teknikë të bardhë etj, platforma jonë ju mundëson gjithashtu të bëheni pjesë e saj duke reklamuar patundshmëri me qera.


Nëse posedoni banesa me qera në Ulpianë dhe jeni duke kërkuar klientë potencial, atëherë kjo është kategoria e duhur për ju. E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com dhe të plotësoni formularin për regjistrim në të cilin përfshihen numri i dhomave, sipërfaqja, çmimi dhe karakteristika tjera të apartamentit.


Për të pasur një shpallje sa më të suksesshme, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën më të mirë të mundshme. Rekomandohet që në titull të vendosni frazën "Lëshoj banesa me qera në Ulpianë", "Lëshohet banesa me qera në Ulpianë", "Ofrohet banesa me qera në Ulpianë" etj në mënyrë që klienti potencial të njoftohet direkt me shërbimin që ju ofroni.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione