Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 48724
Ferizaj , 2385
Prizren , 1314
Gjilan , 791
Mitrovicë , 709
Lipjan , 682
Pejë , 647
Gjakovë , 455
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
20 Sht 08:49
Linku:
Banesa , Prishtinë

Leshohet me Qira per kohe te gjate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 01:34
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne lagjen Kodrina, rruga C

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:10
Linku:
Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira ne ferizaj rruga hastrit bytyqi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
19 Sht 19:43
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese e RE me Qira

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 13:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa 250 euro me qira ne Bregun e Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa e renovuar me qera ne Shesh- Pa mobile

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:08 Banesa , Prishtinë

Banes me qira pa mobile ne lagjen Kodrina

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 56m2 m eTermokos

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 40 m2 B.Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 66m2 pa mobile Veterrnik

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Lëshohet me qira banesa në Bregun e Diellit, mbrapa postës

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Banes me qera per zyre Ulpiane 170E rruga kryesore

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Banese me qira-Prishtine Lokacioni: lagjja Kalabria Rendi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:07 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qira Pa Mobile ne F.Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender per Zyre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dardani 2DhGjumi me Termokos

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira te Sllovenia Sporti

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dardani 2DhGjumi me Termokos

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Rrugen C

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Muhaxhereve

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne mati 1 Rr.C

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Dy banesa te reja me qira, lagja Prishtina e re

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:07 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banese komode me qira ne Arberi, afer Ambasades Amerikane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet zyrja 45m2 me Qira ne Ulpiane

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Rrugen C

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet Zyrja 60m2 me qira ne Qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa ne Bregun e Diellit

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qira ne Bregun e Diellit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Rrugen B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan me Garazhe

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:05 Banesa , Fushë Kosovë

��Lëshojmë Banesën me qera në FushëKosovë

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne B.Diellit me 2DhGjumi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banes per zyre Pamobile me qera ne Shesh 90m2 me Termokos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet garsonjerka me qira 30m2 100 euro

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:05 Banesa , Prishtinë

Banese moderne me qera ne Dragodan tek Meridiani

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:04 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:04 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Dardani

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 13:04 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Dardani

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:04 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dardani me Termokos 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:04 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:04 Banesa , Prishtinë

Lshohet banesa me qira Qender Mbrapa Teatrit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione