Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 23327
Ferizaj , 1100
Prizren , 686
Gjilan , 390
Pejë , 307
Mitrovicë , 294
Gjakovë , 228
Vushtrri , 162
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 07:12
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
19 Sht 19:43
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese e RE me Qira

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 12:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Qendër te Sllovenia Sport

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 12:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në lagjën Ulpiana, 80m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:15 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE 6

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:15 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE 6

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me qira banesa 70m² në Qendër.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet penthouse 170m2 me Qira në lagjen Arbëria

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në rrugën B!DELTA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1!DELTA

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1 - 100m2

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira / Shitje Banesa 110m2 te Mati 1 !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me qira banesa e pabanuar ne Aktash 90m2!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Pejton !DELTA

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera ne Lagjen Dardania, 250€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa me qira në Lagjën e Spitalit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

OFROHET BANESA ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT 350eur

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Qendër

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:02 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën Moderne me qera në Lagjën Kalabria

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Qendër !DELTA

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1!DELTA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 11:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me Qera në Rrugën B, kompleksi Royal City

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera në Lagjen Spitalit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione