Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 3171
Ferizaj , 92
Prizren , 80
Gjilan , 70
Mitrovicë , 35
Pejë , 21
Gjakovë , 19
Lipjan , 15
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 06:02
Linku:
Banesa , Prishtinë

Penthouse for rent/me qira, 265m2, Arberi, Prishtine

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
29 Nën 01:30
Linku:
Banesa , Gjilan

Banese me qira ne Gjilan (Gavran 1) per diasporen

300 EUR / javor

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Sot 18:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Kat-Shtepie me #QIRA ne #Arberi-Dragodan #Connect

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:18 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomeshe në Muhaxherve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Banesa , Prishtinë

PentHous me Qira pa Mobile ne Mat 380M2

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 18:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga C 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

Shtepi me qira ne Ulpiane per biznese

Numri i dhomave: 6
Sot 18:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomeshe në Mati1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Qender 3 + 1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 18:14 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi moderne me qera në Lagjen Velani

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 18:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë / Dublex me qira në Zonën Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA afer #Qender #Connect

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Jepet Banesa me qira ne Arberi te Komuna

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 18:04 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 18:04 Banesa , Prishtinë

Duplex(banes) me qera pa mobile ne Dragodan - 4DhGjumi me Te

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 18:02 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qera te Rruga B

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Qafa 650 €

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 17:58 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qira ne Bregun e Diellit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 17:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PENTHOUSE ACG 468 m2 1700 €

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira me 3 dhoma te gjumit ne qender

475 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Jepet banesa Lokale me qira breg diellit.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 17:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira 4 dhomshe 120m2 në Dragodan te hotel Adr

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese ( zyre ) me qira ne Qender

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese ( Zyre ) me qira ne lagjen Dardania

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:50 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

SHTEPI ME QIRA ne DRAGODAN TE AMBASADA ÇEKE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 17:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthaus Lagje Spitalit 380 m2 1100 €

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
Sot 17:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qera banesa 4 dhomeshe në Aktash

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 17:43 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
Sot 17:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Aktash 1600 €

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione