Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 61519
Ferizaj , 2416
Prizren , 1334
Gjilan , 800
Mitrovicë , 706
Lipjan , 686
Pejë , 657
Gjakovë , 458
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
20 Sht 08:49
Linku:
Banesa , Prishtinë

Leshohet me Qira per kohe te gjate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 14:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Bregun e Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 14:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar

Sot 21:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 21:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera në Qendër / Qafa

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 21:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa EXLUZIVE ME QERA NE RRUGEN C

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 21:55 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:54 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 85m2 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:53 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 1 Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:52 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 55m2 Fushë Kosovë

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:51 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 2 Fushë Kosovë

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Aktash 97m2!DELTA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 21:51 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen e Spitalit_Prishtina e Re

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 21:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Muharrem Fejza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 21:51 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera ne Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:51 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagje te Muhaxhereve

Numri i dhomave: 1
Sot 21:51 Banesa , Prishtinë

Banese (garsoniere) me qira ne lagjen Emshir

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 21:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyre me qira në Zonën Qendër, afër Sheshit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 21:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 21:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qira për zyre në Qendër

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 21:50 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 21:50 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 3 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:49 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 1 Fushë Kosovë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:48 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 68m2 Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

73.Leshohet me qera banesa ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 110m2 me Qira në Qendër!DELTA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 60m2 me Qira në Qendër

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lakrishtë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë 70m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione