Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 1556
Ferizaj , 60
Gjilan , 41
Prizren , 25
Mitrovicë , 23
Pejë , 17
Gjakovë , 14
Lipjan , 13
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 08:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira në Arberi / Dragodan

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 09:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar

Sot 20:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

ZYRE 350m2 te BENI DONA 2

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 20:03 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PENT’HOUSE 3+1 me QERAne Prishtinë/Arbëri

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 19:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

SHTEPI ME QIRA ne DRAGODAN TE AMBASADA ÇEKE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Ipet lokali me qera në Fushë Kosovë 1200€ muaji

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lokale 200m2 me QIRA ne EMSHIR KALABRI te BLERTI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Sot 18:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PENTHOUSE ME QERA PERBALL ME AMBASADEN AMERIKANE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 18:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 130m2 për Qira në lagjen Dardania

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 18:01 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Penthouse 180m2 me Qira në Qendër

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 17:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi me qira në Veternik 300m2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 17:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa për #Qira në lagjen Bregu i Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 16:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me qira në Qendër!DELTA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 16:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me qira në Arbëri!DELTA

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 16:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri 180m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 16:18 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1 - 137m2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:20 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi moderne me qera në Lagjen Velani

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 15:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën me #Qera në Lagjën Dardania

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 15:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën me #Qera në Lagjën Ulpiana

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 15:00 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë Moderne me qira në zonën Qendër

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 14:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 14:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me qira shtëpia 150m² në Arbëri.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 14:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera në Lagjen Arbëri / Dragodan

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 14:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi moderne me qera në Lagjen Velani

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 160
Sot 14:03 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyrë me qira në Aktash 170m2

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 14:03 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 144m2 me Qira në Lagjen e Spitalit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 13:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën Moderne me qera në Lagjën Ulpiana

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione