Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 14:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar

Sot 22:01 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

ZYRE 350m2 te BENI DONA 2

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 21:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

SHTEPI ME QIRA ne DRAGODAN TE AMBASADA ÇEKE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 21:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lokale 200m2 me QIRA ne EMSHIR KALABRI te BLERTI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Sot 20:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi me qira në Veternik 300m2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 19:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Shtëpia me qera në Qendër

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:45 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën e tipit Duplex me Qera në Lagjën Dardania

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 17:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Penthousin luksoz me qera te Parku i Qyteti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 17:04 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për #qira me lokacion në Prishtinë, Kalabri

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:45 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira objekti 2 katësh, 860m² në Sllatinë.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse eksluziv me qira 200m2 ne Aktash

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 15:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë Moderne me qira në zonën Qendër

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 14:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet duplex 200m2 me Qira në Lakrishtë

3 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
Sot 14:26 Banesa , Prishtinë

Shtepi me qira ne Ulpiane per biznese

Numri i dhomave: 6
Sot 14:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me qira te Mati 1 380m2

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sot 14:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë me #QIRA - Prishtinë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira per Zyre Banesa 200m2 ne Nartel Center!DELTA

1 650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 14:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthaus Lagje Spitalit 380 m2 1100 €

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sot 14:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 14:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PENTHOUSE ACG 468 m2 1700 €

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi me qira në Arbëri

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 13:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Penthouse ekskluziv 200m² me qira në Aktash Prishti

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 13:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtëpi me qira në Nic 300m2

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione