Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 62292
Ferizaj , 2419
Prizren , 1333
Gjilan , 803
Mitrovicë , 713
Lipjan , 683
Pejë , 657
Gjakovë , 462
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
13 Sht 13:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Sht 12:10
Linku:
Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira ne ferizaj rruga hastrit bytyqi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 40 m2 B.Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Parku i Qytetit_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Aktash

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Dardani_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

SUPER BANESË LUKSOZE DUPLEX

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lakrishte

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Banesa me Qera te PARKU 65m2 !!!!

299 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira te Qafa

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje te 4 Llullat

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:09 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Sllovenia Sporti_1+1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga C 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

��Banesa me qira te domi pleqve

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Muharrem Fejza 350 € + G

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Arberi ( Dragodan ) 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa ne Bregun e Diellit

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa 38m2 Teatri Dodona

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan me Garazhe

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:08 Banesa , Fushë Kosovë

��Lëshojmë Banesën me qera në FushëKosovë

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Fontana ne Ulpiane me Termokos

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dardani 2DhGjumi me Termokos

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Pejton_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

73.Leshohet me qera banesa ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa 42m2 me qira ne B e Diellit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga B 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa me qira Velani 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione