Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje në Prishtinë në Rruga B, Lagja Spitalit dhe lagje të tjera

Jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në lagjet e preferuara të Prishtinë.

Për banesa në shitje në Prishtinë Rruga B, lagja e spitalit, Tophane, Kalabri, Ulpiana, Emshir, Mati 1 banesa me ose lagje të tjera, vizitoni MerrJep për të gjetur zgjidhjen e duhur për ju.

Dje 22:53
Linku:
Banesa , Prishtinë

shitet garsonjera

1 150 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 02:13
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet banesa Prishtina e Re (AL Trade - Linda Premium)

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Penthouse ne Rrugen C

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar

Sot 09:55 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit 2+1

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA Zyre 3+1 në lagjen Dardania.

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 6 Kalabri

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 2 dhomëshe 44m2 Neto kati 2 Ulpian

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 4 Mati 1

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 61.5m2 ne Emshir

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje banes

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne qender te qytetit

205 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE -Prishtine Lokacioni ne Lgj Arberia afe

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Emshir 61.85m2 e mobiluar

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa afer rruges C

Numri i dhomave: 3
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze ne shitje ne Arberi

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne B.Diellit 61.5m2 te Kolegji Iliria

1 250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE - Prishtine - mati-1 Me flete poseduse

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje

1 150 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:54 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 2 dhomshe ne lagjen Kodrina, rruga

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online

Banesa në shitje në Prishtinë - Rruga B, Lagja e Spitalit, Tophane dhe më shumë


Nëse jeni në kërkim të një banese në shitje në Prishtinë në Lagja Spitalit, ose lagje të tjera në Prishtinë, jemi këtu për të ju ndihmuar. Me një gamë të gjerë të opsioneve të banesave në shitje, MerrJep siguron një platformë të përshtatshme për të gjetur atë që ju dëshironi.

Banesat në Prishtinë vijnë në shumë stile dhe madhësi, duke përfshirë mundësi të ndryshme për pagesë. Pavarësisht planit tuaj financiar, në këtë kategori ju gjithashtu mund të gjeni kompani që ofrojnë banesa me keste pa kamat në Prishtinë. Kjo ju mundëson të zgjidhni banesën që përshtatet më së miri me nevojat tuaja financiare dhe të jetës.

Në MerrJep, mund të gjeni banesa në shitje në lagjet e preferuara të Prishtinës si Tophane, Kalabri, Ulpiana, Emshir, Mati 1 dhe shumë të tjera. Cilado qoftë zona që ju pëlqen, ne kemi ofertat më të mira për ju. Mos hezitoni të shfletoni nëpër listën tonë të banesave në shitje dhe të gjeni atë që është e përshtatshme për ju.

Shisni banesën tuaj shpejtë dhe lehtë në MerrJep


Shisni banesat tuaja në Prishtinë me lehtësi në MerrJep.com. Regjistroni falas shpalljet për MerrJep banesa në shitje Prishtinë ose banesa në shitje në Prishtinë dhe arrini blerësit potencial.

Plotësoni informacionin e rëndësishëm dhe shtoni fotot e banesës për të tërhequr interesin e blerësve. MerrJep.com është vendi ku takohen oferta dhe kërkesa për banesa në Prishtinë. Për shitje më të shpejtë të shpalljeve për banes në shitje Prishtinë, mjafton të strukturoni titullin si: “shitet banesa në Prishtinë”, “banesa në Prishtinë në shitje”, “banesa në shitje urgjent Prishtinë”.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione