Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 27332
Ferizaj , 2742
Gjilan , 2451
Prizren , 2104
Vushtrri , 1740
Mitrovicë , 1232
Gjakovë , 1064
Pejë , 970
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni banesa në shitje? Eksploroni një gamë të larmishme të banesave të disponueshme për blerje nëpër qytete të ndryshme të Kosovës. Zbuloni një shumëllojshmëri banesash në shpalljet për banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan dhe qytete të tjera të Kosovës.

Eksploroni një gamë të ndryshme të madhësive, stileve dhe buxhetit në shpalljet për banesa në shitje për të gjetur banesën tuaj ideale përmes MerrJep.
Dje 15:09
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 112.5m2 ne qender te Prishtines

Numri i dhomave: 3
20 Sht 15:01
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shes banesen ne Ulpiane te parku i Soliterave

115 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Sht 13:21
Linku:
Banesa , Gjilan

Banesa eksluzive në shitje, në qendër të Gjilanit

800 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 06:14
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Sht 11:32
Linku:
Banesa , Lipjan

Shitet banesa para policis dhe komunes

Numri i dhomave: 3,5

Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 3 dhomëshe 89m2 kati 6 Mati 1

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

��Shitet Penthouse në Fushë Kosovë 118+100m2 Teras

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE - Prishtine - mati-1 Me flete poseduse

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 61.5m2 ne Emshir

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze ne shitje ne Arberi

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 6 Kalabri

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 73m2

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 74m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banese 72m2 kati ME FLET POSEDUSE Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:03 Banesa , Kastriot

��Shes banesen ne Obiliq 79m2

640 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 86m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 2 dhomëshe kati 4 në Fushë Kosovë Bresje

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

SHES BANESE 2 DHOMËSHE 65M2 KATI 5 MATI 1

72 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sot 14:03 Banesa , Fushë Kosovë

-Banesa Penthaus në #SHITJE Fushë Kosovë

670 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe 87m2 kati 6 lagja Dodona

78 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Mati 1 me 90.8m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE -Prishtine Lokacioni ne Lgj Arberia afe

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 50 m2 Prishtina e Re

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ekskluzive te rruga B - 85m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:02 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banes 3 dhomëshe 71m2 me Flet Poseduse Fushë Kosovë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa afer rruges C

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet super banesa tek Prishtina e re

Numri i dhomave: 4
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa perballe Albi Mall, tek Ana Derm

Numri i dhomave: 2
Sot 14:02 Banesa , Fushë Kosovë

Banese në #SHITJE - Fushë Kosovë -eliza C

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe në Mati1 me 104m2 kati 5 Mati 1

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:02 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet garsonjere në Fushe Kosove me 46.72m2

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:02 Banesa , Fushë Kosovë

��Shitet banesa 3 Dhomshe në Fushë Kosovë

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomeshe në Arberia me 53m2, kati 2

79 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Fushë Kosovë

-Banese ne SHITJE Fushë Kosovë - prej 104m

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje banes

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet penthausi ne Qender - Prishtine

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Dragodan 57.7m2- 1100E/m2

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:02 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje

1 150 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:01 Banesa , Fushë Kosovë

��Shitet banesa në Rrugen C:Mbretëresha Teuta

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe 104m2 kati 4 Mati 1

90 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sot 14:01 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 2.5 dhomëshe 70m2 kati 1 Fushë Kosovë

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 50 m2 ne Topehane

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 69m2 kati 4 me Flet Poseduse Mati 1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Arberi siperfaqja 91m2 kati- 3 1 - Sal

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:01 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 2 dhomshe 59m2 kati 5 Fushë Kosovë

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomshe 88m2 kati 3 me garazh Mati 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3

Banesa në shitje në Kosovë - Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera


Jeni në kërkim të banesës së ëndrrave tuaja në Kosovë? Mos kërkoni më tej! Ne paraqesim një koleksion ekskluziv të banesave në shitje në disa nga qytetet më të më të kërkuara të Kosovës, duke përfshirë Prishtinën, Prizrenin, Fushë Kosovën dhe më shumë.

Kategoria banesa në shitje përmban mijëra shpallje për banesa në shitje Ferizaj, Gjakovë, Mitrovicë, Lipjan, Vushtrri, Pejë, Istog, Suharekë etj. Prandaj për të kufizuar kërkimin tuaj, mund të përdorni filtra të ndryshëm të ofruar në uebfaqe. Këta filtra mund të përfshijnë vendndodhjen (qytet ose rajon), kufirin e çmimit, numrin e dhomave të gjumit dhe sipërfaqen..

Banesa në shitje në vende bregdetare - Shëngjin, Durrës, Ulqin


Përjetoni jetën bregdetare në pikën më të lartë të saj me gamën tonë të jashtëzakonshme të shpalljeve për banesa në shitje në Shëngjin, Ulqin, Durrës dhe qytete të tjera të vendosura në bregdetin e mrekullueshëm të plazheve të Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Pavarësisht nëse kërkoni një rezidencë luksoze apo një qëndrim të qetë larg stresit, banesat në shitje në Durrës, Uqlin dhe Shëngjin plotësojnë një spektrum të gjerë preferencash.

Mos humbni mundësinë për të bërë ëndrrën tuaj për të zotëruar një banesë në vendet bregdetare një realitet. Eksploroni listat tona dhe nisni një udhëtim për të gjetur banesa në shitje pranë plazhit sot.

Shisni banesa në MerrJep.com


Platforma MerrJep.com ofron mundësinë për të shisni banesa pa shpenzuar në marketing. Qoftë ju një agjension i patundshmërisë ose një person fizik që dëshiron të promovoni ofertat tuaja për banesa në shitje, kjo platformë është zgjedhja e duhur.

Procesi është i thjeshtë. Duke regjistruar një shpallje falas për banesën tuaj, ju mund të prezantoni banesën me të gjitha detajet e nevojshme, përfshirë sipërfaqen, dhomat, dhe tipin e banesës. Fotografitë janë po aq të rëndësishme, sepse ato tregojnë gjendjen aktuale të banesës dhe ndihmojnë blerësit potencialë në vendim.

Shpallja juaj do të publikohet në MerrJep.com dhe do të jetë e arritshme për mijëra blerës potencialë. Nëse dëshironi të shisni më shpejt, mund të shqyrtoni opsionet shtesë në platformë. MerrJep.com është rruga e duhur për të promovuar banesën tuaj në Kosovë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione