Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 693
Gjilan , 100
Ferizaj , 87
Gjakovë , 66
Pejë , 56
Prizren , 38
Mitrovicë , 35
Lipjan , 27
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni banesa në shitje? Eksploroni një gamë të larmishme të banesave të disponueshme për blerje nëpër qytete të ndryshme të Kosovës. Zbuloni një shumëllojshmëri banesash në shpalljet për banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan dhe qytete të tjera të Kosovës.

Eksploroni një gamë të ndryshme të madhësive, stileve dhe buxhetit në shpalljet për banesa në shitje për të gjetur banesën tuaj ideale përmes MerrJep.
Sot 17:50 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe 205m2 kati 7 lagja Dodona

1 400 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:50 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse ne Shitje ne Kalabri(Emshir)

1 300 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 17:48 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze ne shitje ne Arberi

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 17:43 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 5 dhomëshe 147 kati 6 Mati 1

112 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:35 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 5 dhomëshe 147m2 kati 6 Mati 1

112 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sot 17:31 Banesa , Prishtinë

Shitet Banes PentHause 5 dhomëshe 147m2 kati 6 Mati 1

112 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sot 17:22 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banesë në shitje ne Lagjen Arbëri / Dragodan

215 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 17:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse ne Shitje ne Qender

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 16:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Shitet LOKALI 445m2 te ELIZA A

1 450 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 16:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 237m2 ne Pejton

1 200 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:37 Banesa , Prishtinë

SHITET PARCELA NE LLAPNASELL 16.30 ARI

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 12:49 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne dardani me 3 dhoma gjumi.

1 800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit.

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:46 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne dardani.

380 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
Sot 12:21 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa penthaus ne qender Prime Residence

550 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Banesa në shitje në Kosovë - Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera


Jeni në kërkim të banesës së ëndrrave tuaja në Kosovë? Mos kërkoni më tej! Ne paraqesim një koleksion ekskluziv të banesave në shitje në disa nga qytetet më të më të kërkuara të Kosovës, duke përfshirë Prishtinën, Prizrenin, Fushë Kosovën dhe më shumë.

Kategoria banesa në shitje përmban mijëra shpallje për banesa në shitje Ferizaj, Gjakovë, Mitrovicë, Lipjan, Vushtrri, Pejë, Istog, Suharekë etj. Prandaj për të kufizuar kërkimin tuaj, mund të përdorni filtra të ndryshëm të ofruar në uebfaqe. Këta filtra mund të përfshijnë vendndodhjen (qytet ose rajon), kufirin e çmimit, numrin e dhomave të gjumit dhe sipërfaqen..

Banesa në shitje në vende bregdetare - Shëngjin, Durrës, Ulqin


Përjetoni jetën bregdetare në pikën më të lartë të saj me gamën tonë të jashtëzakonshme të shpalljeve për banesa në shitje në Shëngjin, Ulqin, Durrës dhe qytete të tjera të vendosura në bregdetin e mrekullueshëm të plazheve të Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Pavarësisht nëse kërkoni një rezidencë luksoze apo një qëndrim të qetë larg stresit, banesat në shitje në Durrës, Uqlin dhe Shëngjin plotësojnë një spektrum të gjerë preferencash.

Mos humbni mundësinë për të bërë ëndrrën tuaj për të zotëruar një banesë në vendet bregdetare një realitet. Eksploroni listat tona dhe nisni një udhëtim për të gjetur banesa në shitje pranë plazhit sot.

Shisni banesa në MerrJep.com


Platforma MerrJep.com ofron mundësinë për të shisni banesa pa shpenzuar në marketing. Qoftë ju një agjension i patundshmërisë ose një person fizik që dëshiron të promovoni ofertat tuaja për banesa në shitje, kjo platformë është zgjedhja e duhur.

Procesi është i thjeshtë. Duke regjistruar një shpallje falas për banesën tuaj, ju mund të prezantoni banesën me të gjitha detajet e nevojshme, përfshirë sipërfaqen, dhomat, dhe tipin e banesës. Fotografitë janë po aq të rëndësishme, sepse ato tregojnë gjendjen aktuale të banesës dhe ndihmojnë blerësit potencialë në vendim.

Shpallja juaj do të publikohet në MerrJep.com dhe do të jetë e arritshme për mijëra blerës potencialë. Nëse dëshironi të shisni më shpejt, mund të shqyrtoni opsionet shtesë në platformë. MerrJep.com është rruga e duhur për të promovuar banesën tuaj në Kosovë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione