Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa ne shitje Prishtine - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje Prishtine,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne shitje Prishtine Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me Qira ne Mati 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 19:13
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera Ditore-Javore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera Rruga C mbrapa Tregtis - 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa 250 euro me qira ne Bregun e Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 56m2 m eTermokos

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa e renovuar me qera ne Shesh- Pa mobile

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë me #QIRA - Prishtinë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Emshir me Termokos te EXDC

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banes me qera pa mobile ne Dragodan 3DhGjumi - 500E

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Muharem Fejza

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banese me qira-Prishtine Lokacioni: lagjja Kalabria Rendi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera per Zyre ne Qender

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet Zyrja 60m2 me qira ne Qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 40 m2 B.Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshoeht banesa me qira 71.4 m2 rr B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Tophane 2DhGjumi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa EKSLUZIVE me qera 2DhGjumi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa EKSLUZIVE me qera 2DhGjumi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banes per zyre Pamobile me qera ne Shesh 90m2 me Termokos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë me #QIRA - Prishtinë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 84m2 ne Emshire

79 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 66m2 pa mobile Veterrnik

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera per zyre Ulpiane 170E rruga kryesore

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 61.5m2 ne Emshir

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:15 Banesa , Prishtinë

Leshohet zyrja 45m2 me Qira ne Ulpiane

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:14 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:14 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:14 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa ne shitje Prishtine | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione