Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MATI 1 - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe MATI 1,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj MATI 1 Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:18
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:28 Banesa , Prishtinë

Leshoj 3 banesa me qira ne lagjen Mati 1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:28 Banesa , Prishtinë

Super oferte Banes ne shitje ne lagjen Mati 1 2+1

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:28 Banesa , Prishtinë

Banesë ne shitje në lagjen Mati 1 2+1

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 3+1

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese (zyre)me qira ne lagjen Mati 1 4+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Mati 1 2+1

930 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 17:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banesa ne #SHITJE ne #Mati1 #Connect

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 3+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 3+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen Mati 1 3+1

1 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese moderne me qira ne lagjen Mati 1 3+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 17:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE MAT TE SHKOLLA PAVARESIA 3+1

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 17:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 17:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 2+1

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:25 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE - Prishtine - mati-1 Me flete poseduse

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Penthouse ne Rrugen C

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:25 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen Mati 1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:25 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje ne Mati 1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:24 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA 127m2-kati 2 -NË LAGJEN MATI 1

975 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1!DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 17:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1!DELTA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa për #Qira në lagjen Mati 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shiten 4 banesa ne lagjjen Mati 1!Delta

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Mati 1 _2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:22 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Mati1 #Connect

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:21 Banesa , Prishtinë

Super banese ne Mati 68m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj MATI 1 | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Mati 1 në kategorinë Banesa
  • Mati 1 në kategorinë Banesa
  • mati 1 në kategorinë Banesa
  • mati 1 në kategorinë Patundshmëri
  • mati 1 shitet në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • mati 1 në kategorinë Zyra
  • mati 1 në kategorinë Materiale për ndërtim
  • mati 1 shitet në kategorinë All Category
  • mati 1 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Mati 1 në kategorinë Patundshmëri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione