Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qira - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qira Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne rrugen C

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
26 Sht 04:44
Linku:
Banesa , Prishtinë

BANESË ME QIRA NË QENDËR-MBRAPA HOTEL SIRIUS

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Sot 13:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Parku i Qytetit��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online

Sot 18:53 Banesa , Prishtinë

�� Shitet banesa ne breg te diellit 72m ��

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PENTHOUSE ME QERA PERBALL ME AMBASADEN AMERIKANE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 18:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

⭕️Lëshojmë banesën me qira në Lagjen Ulpiana

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 18:49 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Ulpian

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 18:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Ulpiane #Connect

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 18:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 18:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Dardania, mbi Kurriz,

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 18:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Pejton për Zyre

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 18:45 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera në Lagjen Arbëri / Dragodan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Kat-Shtepie me #QIRA ne #Arberi-Dragodan #Connect

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 50m2 me Qira në rrugën B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 18:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Qendër

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 18:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me qira per banim/zyre në Prishtina e re 170m2

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 18:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 90m2

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qIra në Lagjen Aktash

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qira | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione