Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet banesa - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet banesa,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet banesa Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:46
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banesa 75m2 2+1 me garazhe - Rruga B

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Sht 10:08
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Tokbahce

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
29 Sht 17:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

shitet banesa ne rrugen c objekti hoxha

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online

Sot 19:57 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 2 dhomëshe kati 2 Mati 1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:57 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomeshe në Arberia me 53m2, kati 2

79 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:57 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe 87m2 kati 6 lagja Dodona

78 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:56 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomeshe në Arberia me 63m2 kati 4

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:56 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit, me 72m2

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:56 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomeshe në Mati 1

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:56 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 4 Mati 1

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:55 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:55 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 5 dhomëshe 147m2 kati 6 Mati 1

112 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 19:55 Banesa , Prishtinë

�� Shitet banesa ne breg te diellit 72m ��

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe në Mati1 me 104m2 kati 5 Mati 1

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 19:53 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3,5 dhomeshe në Mati 1 me 91,32, kati 2

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 19:53 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 1 dhomëshe lagja Muhaxherve

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:53 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 3 dhomshe 82m2 kati 8 Mati 1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:53 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe 55m2 Tophane

62 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:52 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 6 Kalabri Emshir

69 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:52 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomshe 88m2 kati 3 me garazh Mati 1

94 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:51 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe 205m2 kati 7 lagja Dodona

1 400 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 19:51 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe në Aktash 80m2, kati 5

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 19:51 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 66.7m2 kati 3 Mati rruga C

950 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:51 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe 58m2 kati 6 lagja e Spitalit

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:50 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 6 Kalabri

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:50 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 4 dhomëshe 100m2 kati 4 Aktash

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:49 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 82m2 kati 2 Mati 1

64 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 19:49 Banesa , Prishtinë

Shitet Garsonjere në Bregu i Diellit me 33m2

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:49 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Dodona

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:49 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe 97m2 Mati1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet banesa | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione