Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rruga B living - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rruga B living,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj rruga B living Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Sht 14:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa e re prapa Rruges B

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 07:54 Banesa , Prishtinë

banesa ne Prishtine ne rrugen B

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Sht 07:54 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne rrugen B ne Prishtine

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
20 Sht 12:24 Banesa , Prishtinë

Jepet me qera banesa e re e pamobiluar

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Gush 15:04 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne afersi te Rruges B

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Gush 11:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa e re ne rrugen B

125 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Gush 09:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën rruga B

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Gush 11:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në rrugen B

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Gush 09:13 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
30 Korr 00:21 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
29 Korr 12:28 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
28 Korr 15:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ruga B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Korr 14:40 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
25 Korr 14:26 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
25 Maj 00:23 Banesa , Prishtinë

Banes ne rrugen B me qira me kushte ekstra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Maj 00:07 Banesa , Prishtinë

Leshoj banesen me qira ne rrugen B

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
01 Jan 17:09 Banesa , Prishtinë

Flm merrjep

Numri i dhomave: 2
04 Korr 13:03 Banesa , Prishtinë

Leshoj banese me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Korr 13:03 Banesa , Prishtinë

Leshoj banese me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Qer 13:29 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA ne FUSHE KOSOVE ne LAGJEN BRITANIA HOME

Numri i dhomave: 3,5
18 Qer 13:29 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA ne ARBERI / ish - DRAGODAN te KOMUNA e RE

Numri i dhomave: 2,5
07 Mar 19:19 Banesa , Prishtinë

Banes me qira Prishtine

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Mar 12:29 Banesa , Prishtinë

FLM Merrjep

Numri i dhomave: 1
27 Tet 18:40 Banesa , Prishtinë

Banesë me 1 dhomë gjumi me QIRA në lagjen Mati 1 – Rruga B

320 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
09 Sht 09:31 Banesa , Prishtinë

Flm merrjep

Numri i dhomave: 2
03 Qer 14:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Ruga B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
04 Qer 23:56 Banesa , Prishtinë

BANESË ME QERA/ ZYRE – te rruga B me saktesisht n

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Mar 16:38 Banesa , Prishtinë

Flm

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rruga B living | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione