Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura - Banesa Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piktura,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piktura Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:21 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për qira lokali 120m² rr. Nënë Tereza, Fushë Kosovë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 17:21 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali 180m², afër Rrugës B

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Sot 17:20 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 2 dhomshe, Emshir, Prishtine.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:20 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 2 dhomshe te Prishtina e re, Komple

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:20 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 112m², në Arbëri, rr. Iliri

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:19 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje Penthouse 86m², te 4 Llullat

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:18 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 75m², Bregu i Diellit

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:17 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 3 dhomshe te Prishtina e re, Komple

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:17 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera lokali dhe depo 100m² në Hajvali

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 17:17 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira objekti 2 katësh, 860m² në Sllatinë.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:16 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 130m² me lokacion në Aktash

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 17:16 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 60m² ne Breg të Diellit, perball po

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 60m² prapa Parkut të qytetit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa te Mati 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 17:13 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 90m² Mbi Royal Mall Rruga B

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesa 1 dhomëshe Mati 1 Lagjia e spitalit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 2 dhomshe në lagjen kodrina, rruga

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali 124m² me lokacion në Arberi

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 103.1m², rr. Nezir Mujaj, Mati 1, P

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për shitje lokali 156.7m², Rruga F

1 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për #qira me lokacion në Prishtinë, Kalabri

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 60m², Sheshi Nënë Tereza

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali me lokacion në Tophane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera lokali 170m² te Lagjia e Muhaxherëve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 17:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 90m², Bregu i Diellit, rr. Ndie Per

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera lokali 10m², Prishtinë, Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 10
Sot 17:06 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 103m², lagjia kodrina, rruga C.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa 95m², në Lagjen e Muhaxherëve

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piktura | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • piktura në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Piktura në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • piktura në kategorinë Rafte të ndryshme
  • piktura në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Piktura në kategorinë Banesa
  • piktura në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • piktura në kategorinë Pajisje Audio
  • Piktura në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • piktura në kategorinë Të tjera
  • piktura në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione