Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtrat - Banesa Të gjitha në Kosovë

Prishtinë , 164
Gjilan , 2
Pejë , 2
Lipjan , 1
Prizren , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtrat,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtrat Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:33 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera ne qender te qytetit per mergimtar

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 11:33 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 09:23 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Aktash 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 00:47 Banesa , Prishtinë

Banese prej 75m2 ne lagjen Arberia

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

qera ditore-javore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
29 Maj 16:12 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne breg te diellit tek banesat e bar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
28 Maj 23:15 Banesa , Pejë

Banes me qera me afat të shkurtë.

50 EUR /

Numri i dhomave: 1
28 Maj 17:30 Banesa , Fushë Kosovë

��PËR POTENCË

26 Maj 15:40 Banesa , Prishtinë

Banes me qera lagjja spitalit , qmimi volitshem

Numri i dhomave: 2
25 Maj 00:00 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet me qera banesa perball BAU marketit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Maj 23:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne Ditore Javore DREAM HOME

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Maj 03:20 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa Cinema Relax Apartment me qira ditore, javore

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Maj 16:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lëshohet me qira Garsonjere në Dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
10 Maj 11:03 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën Mat 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Pri 15:22 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 50m2 Ditore Javore Mujore DREAM HOME

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
08 Pri 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 90m2 Breg Diellit DREAM HOME

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Pri 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 70m2 Breg Diellit DREAM HOME

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
06 Pri 11:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ulpiana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 21:44 Banesa , Prishtinë

Banes me qera.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Dhj 17:59 Banesa , Prishtinë

Banese 3+1 dhomeshe me qira

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 16:47 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1

Numri i dhomave: 2
18 Nën 23:05 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira te Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Nën 11:02 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qira ne rrugen Dardania

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Nën 18:07 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira te furra Evropa 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
08 Nën 12:16 Banesa , Prishtinë

Banes me qira, 11 minuta ecje nga NEWBORN.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Nën 13:45 Banesa , Prishtinë

Banesa gjindet në rrugën Ndue Përlleshi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Tet 07:24 Banesa , Mitrovicë

Banesa jepet me qira.

Numri i dhomave: 1
25 Tet 13:58 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Pejton

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
17 Tet 15:13 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira Breg Diellit te banesat e bardha

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Tet 19:22 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qera ne bregun e diellit

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
04 Tet 12:23 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Ulpiane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Tet 12:22 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpian

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Sht 13:50 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qera ne Bregun e diellit-SunnyHill

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
18 Sht 10:36 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qera ne Bregun e Diellit te kafja sunnyhil

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
16 Sht 23:46 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ditore javore mujore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Sht 19:26 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Ulpiane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Sht 02:19 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne ulpian

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
05 Sht 13:30 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Qender

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
01 Sht 15:02 Banesa , Prishtinë

Garsoniere me qira afer rruges B dhe C

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
01 Sht 15:02 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Gush 20:24 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
18 Gush 13:05 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
05 Gush 12:22 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne ulpian

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
04 Korr 01:13 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Ulpiane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Korr 01:12 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtrat | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Shtrat në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Shtrat në kategorinë Për fëmijë
  • shtrat në kategorinë Paisje për mjeksi
  • Shtrat në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Shtrat per bebe në kategorinë Biznes dhe punë
  • Shtrat në kategorinë Biznes dhe punë
  • shtrat në kategorinë Antikë dhe Art
  • Shtrat në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • shtrat në kategorinë Banesa
  • Shtrat per femije në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione