Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 95631
Fushë Kosovë , 17561
Ferizaj , 5828
Gjilan , 4342
Prizren , 3691
Vushtrri , 2448
Mitrovicë , 2225
Pejë , 2118
Gjakovë , 1807
Shfaqni të gjitha

Banesa në shitje dhe me qera. Gjeni listime të shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera, krahasoni çmimet, analizoni informacionet, shikoni fotot dhe bëni tur virtual të banesave të listuara për shitje dhe qera në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 10.4989 shpallje të listuara për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Lipjan, Mitrovicë dhe gjithë Kosovën.


Përdorni filtrat për kërkim dhe zgjedhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa në shitje dhe me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.

26 Maj 12:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+2 - Arbëri - 90m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:16
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa me flet poseduese mrapa Royalit

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 84.69 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 134 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - Banesë prej 121.6 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 15:04 Banesa , Fushë Kosovë

��__PËR__ZANATLITË-_-

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 92.5 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ferizaj

ARTI - SHITET BANESA 89.20 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 15:04 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Bamese 3 dhomëshe 74m2 Fushë Kosovë 43.500€

42 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dardani te Santea me Termokos 2Dh.Gjumi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 15:04 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 70.4m2 kati -VII- Ferizaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online

Keni vendosur të zhvendoseni dhe jeni duke kërkuar banesa në shitje dhe me qera? Shikoni shpalljet për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Lipjan, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën në mesin e 10.4989 shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com.


Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën


Gjej banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan, Pejë, Gjakovë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën.


Kërkoni banesa në shitje dhe me qera në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe vendndodhjes dhe gjeni banesën që i përshtatet specifikave dhe kushteve tuaja shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.com!


Regjistro shpallje për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com


Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni është regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të filloni procesin e shitjes apo lëshimit me qera të banesës tuaj.


Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin, katin në të cilin gjendet banesa që dëshironi të shisni apo ta lëshoni me qera dhe listojeni shpalljen tuaj në MerrJep brenda pak minutave.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në . Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet banesën tuaj tek klienti potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione