Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Baraka, garazha dhe kabina në shitje në gjithë Kosovën

Prishtinë , 1514
Ferizaj , 301
Gjilan , 301
Mitrovicë , 265
Prizren , 253
Pejë , 180
Lipjan , 145
Gjakovë , 143
Shfaqni të gjitha

Baraka, garazha dhe kabina në shitje në MerrJep.com. Shikoni listimet për baraka, garazha dhe kabina në shitje dhe gjeni garazha për vetura dhe baraka të përshtatshme për veprimtari të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për baraka, garazha, kabina trafika, kioska, kabina roje, dyer automatike për garazha. Gjeni garazha dhe baraka të llojeve të ndryshme në tregun më të madh për tregti online!

Dje 23:49 Garazha, kioska dhe baraka , Prizren

GARAZDA

Dje 22:28 Garazha, kioska dhe baraka , Prizren

GARAZDA

Dje 19:42 Garazha, kioska dhe baraka , Malishevë

Shitet Kontinjeri

2 200 EUR

22 Sht 23:22 Garazha, kioska dhe baraka , Ferizaj

Kiosk

950 EUR

22 Sht 20:22 Garazha, kioska dhe baraka , Fushë Kosovë

Shitet lesenitat

1 EUR

22 Sht 20:14 Garazha, kioska dhe baraka , Prishtinë

Dyer te hekurit

22 Sht 13:48 Garazha, kioska dhe baraka , Prizren

GARAZDA

22 Sht 12:35 Garazha, kioska dhe baraka , Gjilan

Lokal me qira (rr.prishtines)

200 EUR / muaj

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë sua


Gjeni shpallje për baraka, garazha dhe kabina në shitje


A hasni në vështirësi për ta parkuar veturën tuaj? Ne iu ofrojmë zgjidhje për ta tejkaluar këtë problem më lehtë.


Shikoni shpalljet për garazha në shitje dhe me qera dhe zgjedhni ofertën ideale për ju në mesin e 1.750 shpalljeve në MerrJep.com.


Baraka dhe kioska në shitje


Jeni duke kërkuar baraka apo kioska? Tashmë ju jeni në vendin e duhur.


Në këtë kategori ju mund të gjeni baraka, kioska dhe konteiner të përshtatshëm për zyre me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


filtroni shpalljet në bazë të qytetit dhe çmimit për të gjetur më lehtë shpallje për baraka, kioska apo kontenier dhe shikoni vetëm rezultatet që ju kërkoni.


Regjistro shpallje falas dhe shit baraka dhe garazha


Nëse keni baraka, garazha, dyer të garazhave apo kabina roje eja në MerrJep.com dhe shit online. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për barakën apo garazhën që do ta listoni për shitje dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve dhe vizitorëve ditorë në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione