Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garazha, kioska dhe baraka Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Garazha, kioska dhe baraka,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Gush 18:54 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shitet Garazhi

800 EUR

09 Korr 16:53 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dyr te hekrit

250 EUR

07 Korr 20:35 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dritare plastik

70 EUR

26 Mar 13:20 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dere garazhe

200 EUR

08 Mar 19:47 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Jepet me Qera Depo 600m²

1 EUR / muaj

09 Nën 18:17 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Garazh

1 EUR

30 Tet 01:06 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shiten

27 Sht 18:37 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shiten

70 EUR

27 Shk 16:41 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shtepi prej druri

900 EUR

25 Gush 21:59 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

KOSHI

17 Gush 19:37 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shitet

2 200 EUR

23 Maj 20:06 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shiten qeremidet

31 Mar 22:40 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Servis

03 Mar 08:14 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Hambar antik me marrveshje

20 Nën 23:42 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shitet baraka, kioska

999 EUR

13 Nën 18:34 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dyer per garazh

13 Nën 18:22 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dyer per garazh

10 Nën 20:23 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Boks per qen

1 EUR

12 Sht 19:22 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dyer per garazhda

08 Sht 17:43 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Tarfik

21 Qer 21:22 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

U shiten flm merrjep

180 EUR

28 Maj 09:53 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shes garazhen

22 Maj 17:33 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shes dyer per garazh

180 EUR

10 Mar 13:36 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shitet

07 Gush 18:52 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Konstrukcio i hekurit

29 Korr 21:08 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

shitet trafika-kioska

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Garazha, kioska dhe baraka në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione