Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Banesa , 105782
Shtëpi , 14276
Cimer/e , 6435
Dhoma , 4449
Vila , 448

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 300E me Kuzhine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
25 Tet 14:47
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese dy-dhomeshe në Prishtina e Re

Numri i dhomave: 2
Dje 09:24
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Domi pleqve

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Nën 22:15
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banese me qera per zyre

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje ne Tauk Bahce

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Lagjja e Muhaxherëve

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

��Ofrohet për Shitje Banesa 89.94 m2 Mati 1

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Ulpian 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne lagjen Dragodan.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në lagjën Ulpiana, 80m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomeshe në Arberia me 63m2 kati 4

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri 90m2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 92m2 kati 2 në lagjen e Spitalit

103 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe në Mati1 me 55.4m2 kati 2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa 38m2 me qira Teatri Dodona

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Prishtina e Re

91 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 61.5m2 ne Emshir

Numri i dhomave: 1,5
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Dy banesa me qira ne rrugen B, rruga kryesore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Tophane 300E me Parking

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:36 Banesa , Prishtinë

Banes me qira pa mobile ne Dragodan 3DhGjumi 450E me Termoko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:36 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje" Çagllavicë - Prishtinë. - ne lagjen Qendre

1 450 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan 2DhGjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyre me Qira ne Qender

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen 4 Llullat 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione