Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banes me qira - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qira,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes me qira Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen C

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar

Sot 03:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit !DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 03:29 Banesa , Prishtinë

Banes e Re me qera në Prishtin mbrapa spitaleve berisha grup

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri!DELTA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 23:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira te Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 23:35 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Kalabri te Kulla 1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:35 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qia pa Mobile ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 23:35 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Lagje Spitalit me Termokos

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 23:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Lagje Spitalit me Termokos

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 23:35 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe ne Bregun e Diellit - Kati 1

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Kalabri te Kulla

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 23:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qia pa Mobile ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira Afer Royal Mallit te Standarti

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes/Zyre me Qira ne Brgun e Diellit 192 M2

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Mat

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen C

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes Moderne me Qira ne Qender te Extrem Pizza

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira pa Mobile ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira te Parku i Qytetit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe pa Mobile te Sllovenia Sportit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Arberi / Dragodan

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Ulpiane te Beni Dona

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe ne Lagjen e Muhaxherve

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Bregun e Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

OFERT - Banes me Qira Te Prishtina e Re - MOBILOHET

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Arberi te Minimaxi

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi Afer Kafeve te Vogla

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile Mbrapa Spitalit Amerikan

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

OFERT - Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:33 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe ne Lagjen e Muhaxherve

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe ne Lagjen e Muhaxherve

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira Afer Royal Mallit te Standarti

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 23:32 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi Afer Kafeve te Vogla

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:32 Banesa , Prishtinë

Super Banes me Qira ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes me qira | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione