Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banesa - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Dhj 06:02
Linku:
Banesa , Prishtinë

Penthouse for rent/me qira, 265m2, Arberi, Prishtine

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5

Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #KodraeTrimave #Connect

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Mati 1_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Aktash 1600 €

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA URGJENT SHENGJIN 66m2

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Tophane #Connect

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qera te Prishtina e Re

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën e tipit Duplex me Qera në Lagjën Dardania

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 84m2

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 84m2 ne Emshire

79 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe 97m2 Mati1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Mati 1 me 90.8m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 62m2 për Qira te Qafa

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

94 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Leshohet Zyrja 60m2 me qira ne Qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Kati i shtepis me qera ne Tophane 160E

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dardani me Termokos 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Arberi siperfaqja 91m2 kati- 3 1 - Sal

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Tophane 300E me Parking

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:24 Banesa , Prishtinë

Duplex(banes) me qera pa mobile ne Dragodan - 4DhGjumi me Te

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione