Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:37
Linku:
Banesa , Prizren

Shesë banesat ne Prizeren

Numri i dhomave: 4
Sot 08:34
Linku:
Shtëpi , Prizren

Shtëpia në lagjen Dardania ish ( Jaglenicë )

Numri i dhomave: 6

Sot 15:36 Banesa , Prizren

Banese me qera

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 15:30 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te prizrenit

Numri i dhomave: 5
Sot 15:30 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia reth lumit ne qender te prizrenit

Numri i dhomave: 6
Sot 15:30 Shtëpi , Prizren

Shitet lokali ne bazhdarhane 225m2

Numri i dhomave: 1
Sot 15:29 Banesa , Prizren

Shiten 6 banesa ne Bazhdarhane nga 76 deri 119m2+

Numri i dhomave: 3
Sot 15:28 Banesa , Prizren

Shiten 6 banesa ne Bazhdarhane nga 76 deri 119m2+

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:28 Banesa , Prizren

Shiten 6 banesa ne Bazhdarhane nga 76 deri 119m2

Numri i dhomave: 3
Sot 15:26 Banesa , Prizren

Shitet lokali ne Bazhdarhane

Numri i dhomave: 2
Sot 15:24 Banesa , Prizren

Shitet Banesa Nga 127m2 Kati 5 Te O2 Kfori Tyrk E Gatshme

950 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:20 Banesa , Prizren

Ofrojm Per Shitje 300-Banesa Nete Gjitha Lagjet E Prizrenit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:19 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 63m2 Kati 3 E Mobiluar+Garazh Te Die-Bau

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shes Banesen 118m2 Kati 7 Perfundi Universitetit Te O2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shes Banesen 90m2 Kati 2 Mrapa Q.T Elkosi Dhe Super Viva

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 105m2 Kati 4 Ne Komplexin Euro Center

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 100m2 Kati 6 Ne Komplexin-MBH- Master Projekt

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 84m2 Kati 8 Te Objekti Him Grupit

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shes 2 Banesa Ne Lagjen Ortakoll Nga 117m2 Kati 2-5 Gatshme

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 104m2 Kati 3 Te Komplexi Fat-Grup-3 Kfori Tyrk

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 108m2 Kati 5 Ne Komplexin Lliberta Jaglenic

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:18 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 105m2 Kati 4 Ne Komplexin Euro Center

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:17 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 85m2 Kati 7 Perfundi Zjarfiksave Te Sociali

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:14 Shtëpi , Prizren

SHITET URGJENT SHTEPIA NE BREZOVIC ME 14 ARI RRUGA KRYESORE

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 14:48 Shtëpi , Prizren

Shtëpia nè shitje

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 14:33 Shtëpi , Prizren

Shtëpi Banimi me lokal në qendër të Prizrenit

480 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:09 Banesa , Prizren

SHITET BANESE TE ABI QARSHIJA

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:52 Banesa , Prizren

"Shiten Banesat Prizren"

950 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione