Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tavolin buke - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tavolin buke,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tavolin buke Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Gush 12:46 Banesa , Ferizaj

Banesa ipet me qera

Numri i dhomave: 3,5
22 Korr 12:34 Objekte të huaja , Ferizaj

Shes

8 EUR

28 Maj 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Maj 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Maj 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Maj 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Maj 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Maj 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Mar 09:34 Banesa , Lipjan

Lëshoj Banesën me Qera 3dhomshe e mobiluar komplet

250 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 11:57 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Qer 12:52 Banesa , Ferizaj

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3,5
31 Gush 12:48 Banesa , Ferizaj

Ipet me qera banesa vllaznim bashkim te mentori

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Maj 23:59 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te kafet e vogla te qafa ne qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 23:04 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te kafet e vogla te qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 22:46 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te kafet e vogla te qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 22:43 Banesa , Prishtinë

Banes me qera te kafet e vogla ne qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 22:42 Banesa , Prishtinë

banes me qira te kafet e vogla te qafa ne qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 19:07 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te kafet e vogla te qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Jan 15:43 Banesa , Gjilan

Banes e Mobiluar 70m² pa mure + terase ne qender

29 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Dhj 12:56 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Mar 01:00 Shtëpi , Gjilan

Jepet shtepija me qera ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Qer 01:28 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Maj 21:52 Banesa , Prishtinë

Banes 2 dhomshe e mobiluar

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 06:41 Banesa , Prishtinë

Banes e mobiluar me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Dhj 17:23 Banesa , Prishtinë

Leshoj Banes me qera 150,00€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 11:29 Banesa , Fushë Kosovë

BANES ME QERA FUSHE KOSOV

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Pri 12:15 Banesa , Gjilan

shitet banesa te agmija perball gjykates

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Pri 11:45 Banesa , Gjilan

shitet banesa te agmija perball gjykates

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 16:28 Banesa , Gjilan

shitet banesa 85m kati par te agmija

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Pri 12:57 Banesa , Gjilan

shitet banesa te agmija perball gjyaktes

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 22:41 Banesa , Gjilan

shitet banesa 85m kati par te agmija perball gjyka

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 20:18 Banesa , Gjilan

shes banesen 85m kati i par e mobiluar

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 21:06 Dhoma , Prishtinë

Tavolin buke

250 EUR / ditë

10 Shk 22:43 Banesa , Prishtinë

Banes e mobiluar lagja e spitalit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Tet 16:15 Shtëpi , Vushtrri

Shitet Shtepia ne Vushtrri

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Korr 20:01 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me Qera - Fushe Kosove

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 21:18 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Shk 19:36 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Shk 15:49 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Gush 12:38 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qera mbi ministrin e shendetsis D..

200 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tavolin buke | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione