Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Patundshmëri Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Rahovec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:06 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Pllac

1 EUR Price Reduced

30 Maj 08:59 Banesa , Rahovec

Banesa Me Qera Rahovec

269 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Maj 16:27 Shtëpi , Rahovec

Shtepia ne shitje dhe me qera

Numri i dhomave: 8
27 Maj 18:53 Shtëpi , Rahovec

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
19 Maj 23:51 Banesa , Rahovec

��BANESA DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
09 Maj 08:07 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Parcel

1 EUR

07 Maj 11:20 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Shiten 3 dhija me 2 keca

500 EUR

30 Pri 10:13 Garazha, kioska dhe baraka , Rahovec

Dyer dhe dritare te hekrit

700 EUR Price Reduced

29 Pri 16:15 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Toke per shtepi

9 500 EUR

22 Pri 20:30 Shtëpi , Rahovec

Shes parcel ne Rahovec

Numri i dhomave: 4
14 Pri 18:14 Shtëpi , Rahovec

Shtepia ne shitje dhe me qera

Numri i dhomave: 8
18 Mar 11:40 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Truall ne shitje

05 Mar 11:11 Banesa , Rahovec

Ipet banesa me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Shk 04:46 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Truall ne shitje!

21 Shk 11:57 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Plac

20 000 EUR

21 Shk 11:57 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Sera. 1.5 ari

1 500 EUR

19 Shk 22:21 Shtëpi , Rahovec

Shitet shtepia ne Rahovec

Numri i dhomave: 6
18 Shk 13:19 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Sera

1 EUR

22 Jan 16:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Rahovec

KK,,JJJJJJJJJJHHHHHHHHH

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Jan 15:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Rahovec

L=OIUYTRE

Numri i dhomave: 2,5
29 Dhj 16:53 Banesa , Rahovec

blejrje

22 Dhj 12:20 Tokë/Fusha dhe farma , Rahovec

Kunguj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione