Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:17 Banesa , Skenderaj

Shiten banesat ne Skenderaj

Numri i dhomave: 3
30 Sht 16:08 Banesa , Skenderaj

BANESA ME QIRA NE SKENDERAJE QENDER

Numri i dhomave: 2
30 Sht 09:00 Banesa , Skenderaj

Banesa te ndryshme ne shitje Skenderaj

8 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Sht 23:43 Shtëpi , Skenderaj

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
29 Sht 15:04 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

2.3 hektare TALE LEZHE BREGDET

1 081 000 EUR Price Reduced

29 Sht 11:54 Banesa , Skenderaj

Banesa ne #Shitje Skënderaj

Numri i dhomave: 3
28 Sht 22:56 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa perballe sheshit "Adem Jashari"

Numri i dhomave: 3
28 Sht 16:12 Shtëpi , Skenderaj

leshoi shtepi me qira

Numri i dhomave: 3
28 Sht 16:11 Shtëpi , Skenderaj

leshohet shtepia me qira

Numri i dhomave: 3
28 Sht 15:51 Banesa , Skenderaj

Banes 100m² dhe 90m²

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
28 Sht 14:57 Banesa , Skenderaj

Garzonere TALE LEZHE bregdet

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Sht 14:56 Banesa , Skenderaj

1+1 Tale Lezhe Bregdet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
28 Sht 12:33 Banesa , Skenderaj

2+1 SHENGJIN HOTEL WILSON

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Sht 10:30 Shtëpi , Skenderaj

Me qera Banes nShesh skendeeaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
28 Sht 10:01 Banesa , Skenderaj

▪️Shitet Banesa 112.93 m² - Me Marrëveshje

Numri i dhomave: 3
27 Sht 07:48 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Burgi

1 EUR

26 Sht 11:57 Banesa , Skenderaj

Shiten banesat

Numri i dhomave: 2
25 Sht 12:48 Banesa , Skenderaj

banes ne skenderaj

Numri i dhomave: 4
24 Sht 22:26 Banesa , Skenderaj

Leshoj banesa me qera ne qender te Skenderajt

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Sht 17:54 Banesa , Skenderaj

Shiten banesat ne Skenderaj

Numri i dhomave: 3
21 Sht 12:25 Banesa , Skenderaj

Shitet Banesa

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 13:06 Banesa , Skenderaj

JEPET BANESA ME QIRA NE QENDER SKENDERAj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 10:18 Shtëpi , Skenderaj

sistemi i ujit

25 EUR

Numri i dhomave: 7
16 Sht 12:36 Dhoma , Skenderaj

Dyshek

13 Sht 11:21 Shtëpi , Skenderaj

1+1 Tale Lezhe Bregdet pamje nga deti

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
13 Sht 11:12 Shtëpi , Skenderaj

Garzonere TALE LEZHE bregdet

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Sht 23:03 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shes Dru

11 Sht 12:05 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa ne skenderaj me 76 m2 qender

Numri i dhomave: 2
09 Sht 11:53 Banesa , Skenderaj

Banes në shitje Skënderaj!

1 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Sht 03:58 Banesa , Skenderaj

Shiten banesat

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione